Мешканці Петрокорбівської сільради ініціюють відкликання сільської голови за народною ініціативою

документи18 лютого об 11:00 відбулись збори селян Петрокорбівської сільської ради Новгородківського району з приводу відкликання сільського голови. Присутні на заході 79 жителів сіл Петрокорбівської сільради висловлювали обурення діями сільської голови Зої Шепеленко.

Причиною того, що селяни ініціюють відставку чиновниці люди називають численні порушення закону з її боку, ігнорування думки громади при прийнятті життєво важливих для сіл рішень, не звітування голови перед громадами.

Крім того, люди обурені тим, що при загальному доході бюджету близько 1,9 млн. грн., левова його частка, а саме понад 750 тис. грн. витрачається на забезпечення сільської ради. Для порівняння, на утримання і розвиток інфраструктури і доріг було витрачено вдвічі менше, а саме близько 360 тис. грн.

Не менш вражаючим є і розмір виплат, які сільська голова отримала за свою роботу. Зокрема у 2017 році пані Шепеленко отримала майже 170 тис. грн., що майже втричі більше ніж було витрачено на благоустрій сіл.

Останньою краплею стало намагання чиновниці “проштовхнути” в сільській раді рішення про створення ОТГ з центром у Новій Празі попри позицію селян, які на громадських зборах висловилися проти такого об’єднання.

На зборах люди висловили глибоке розчарування роботою сільської голови, і районних чиновників, які майже ніяк не допомагали селянам у протистоянні з латифундистами проти примусового об’єднання.

Відтак, на зборах жителі сіл Петрокорбівської сільради ініціювали відкликання сільської голови. Наступним кроком буде повідомлення про цей факт виборчої комісії та збір підписів за відкликання.

Вам може сподобатися...