Міський голова Кропивницького переходить у наступ на паливний бізнес

Андрій Райкович тролейбусОчільник Кропивницького Андрій Райкович розпочав 2018 рік з розширення власної присутності в паливному бізнесі Кіровоградщини.

Відповідно до поданих змін у майновому стані, що були оприлюднені на Єдиному державному реєстрі декларації, міський голова придбав корпоративні права у ТОВ «Титан-плюс», що спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі паливом, а також наданні в оренду власного майна, йдеться на сайті центру медіарозслідувань “Прозоро“.

Відповідно до поданих даних, Райкович викупив частки статутного капіталу товариства на 250 тисяч та 2,5 мільйонів гривень. Враховуючи, що на момент продажу посадовцеві вже належало 50% фірми, можна підрахувати, що тепер його частка складає 89% від загального статного капіталу  «Титан-плюс».

Партнером Андрія Райковича по даному бізнесу є Микола Грицай, якому належить загалом з десяток фірм на території області. Серед них знані постачальники палива для місцевих комунальних підприємств, такі як ТОВ «Білий ведмідь» та ТОВ «Титан-Кіровоград», а також ТОВ «Апріка», що стало відоме після отримання землі в центрі Кропивницького за наддешевими цінами, продаж якої погоджували депутати минулого скликання.

Що ж до міського голови, то окрім «Титан-плюс» у співвласності з Грицаєм очільник міста володіє ТОВ «БП-Ойл», ТОВ «Гривер», ТОВ «УНК» і вже згаданим ТОВ «Апріка».

Вам може сподобатися...