У Кропивницькому міська рада витратить майже 240 тисяч на нагороди

скруджБюджет Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради Кропивницького на 2018 рік планується у сумі 238 700 гривень. Це майже на 50 тисяч гривень більше, ніж минулого року.

За інформацією сайту PRODEREBAN, начальник відділу кадрової роботи Світлана Балакірєва, пояснює збільшення бюджету на винагороди у розмірі 49 400 гривень, підвищенням цін на товари та послуги.

Члени виконкому погодили видатки Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького на 2018 рік.

За словами Світлани Балакірєвої, передбачається, що у поточному році буде профінансовано придбання комплекту атрибутів Почесного громадянина міста Кропивницького на суму 36 тисяч гривень. Виготовлення комплектів відзнак «За заслуги» І ступеня обійдеться бюджету в 64500 гривень, а ІІ ступеня – в 15 000 гривень. На виготовлення Почесних грамот, Грамот і Подяк планується використати 27650 гривень, ще 57 000 гривень підуть на виплату грошової винагороди до Почесних грамот 45 особам і 5 трудовим колективам.

Виконком доручив відділу кадрової роботи винести відповідний проект рішення на розгляд міської ради міста Кропивницького.

Для контрасту варто зауважити, що на заходи державної політики з питань дітей та їх соціального захисту передбачено лише 120 тис грн.

Вам може сподобатися...