100 мільйонів гривень інвестував ПриватБанк у малий та середній бізнес Кіровоградщини

Кропивницька філія ПриватБанку надала малому та середньому бізнесу регіону 100 млн грн кредитних коштів для підтримки та розвитку.

«Активи МСБ Кропивницької філії  досягли рекордної відмітки в 100 мільйонів гривень, це – перемога! – розповідає Ростислав Масло, директор Кропивницької філії ПриватБанку. – Це вперше за всю історію філії ми говоримо про таку суму «живих коштів», інвестовану у регіональний малий та середній бізнес. Вдячний співробітникам, завдяки праці яких ми досягли таких вагомих результатів, дякую нашим клієнтам, які співпрацюють з нами, довіряють нам. Але це перемога не лише банку, це перемога малого та середнього бізнесу Кіровоградщини, які отримали змогу підняти свій бізнес на якісно новий рівень та створити нові робочі місця».

Сьогодні ПриватБанк пропонує усім підприємцям скористатись унікальними програмами «КУБ», «АгроКУБ», «ЕкоКУБ», «ТурКУБ», місією яких є відновлення економіки країни шляхом розвитку малого та середнього бізнесу, підняти підприємництво на якісно новий рівень та створити мільйони нових робочих місць для всіх українців, які бажають працювати задля себе та своєї країни.

«Вже два роки, як ми запропонували підприємцям беззаставний мікрокредит терміном на 12 місяців для розвитку та масштабування бізнесу, – додає Ростислав Володимирович. – За цей час ми побачили високий попит до цього кредитного продукту, над яким продовжує працювати команда фахівців, удосконалюючи чи не щодня. Так, нещодавно ми збільшили максимальну суму кредиту з 500 000 до 1 000 000 гривень».

Національна програма «КУБ» була запроваджена ПриватБанком з метою підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. За цей час до програми приєдналося 33 000 підприємців, з яких понад 20 000 саме зараз мають кредити «КУБ». Сьогодні загальний обсяг фінансування підприємців становить 4,2 млрд грн.

Вам може сподобатися...