Керманичі Олександрії практикують передові технології комфорту життя городян у Іспанії

Керівництво міста на чолі із міським головою перебуває у Іспанському місті Сант Кугат, про таке офіційно повідомляє прес служба ради, та зазначає, що олександрійці уже підписали Меморандум про порозуміння.
Олександрійці та іспанці планують співпрацю у розвитку створення Розумних міст.

Іспанське місто Сант Кугат із кількістю населення 87 тисяч чоловік є першовідкривачем в Європі щодо розвитку передових технологій у застосуванні проектів Розумних міст, максимально пристосованих до комфортного проживання громадян.
Представників української делегації ознайомили із реалізованими проектами і послугами, у тому числі, стосовно освітлення, розвитку міського громадського транспорту і велосипедної мережі, а також стратегіями, які Міжнародний фонд стійкого розвитку міст, на замовлення міської влади м.Сант Кугат для вирішення деяких проблем, планує застосувати найближчим часом. Серед проектів, «Розумна соціальна допомога» і «Розумне освітлення». Останній передбачає встановлення сенсорів шуму, які змінюють інтенсивність освітлення в залежності від рівня шуму для того, щоб внести зміни в поведінку населення та для інформування про це муніципалітету і поліції.
Гостей із України також ознайомили з центром контролю за мережею освітлення, світлофорів, доріг у реальному часі. Це допомагає не лише контролювати ситуацію, а й за допомогою пультів і сенсорів змінювати роботу вказаних пристроїв.
15 листопада делегація ознайомиться з роботою Наглядової ради Європейської економічної комісії ООН, побуває в Міжнародному центрі підвищення кваліфікації «Публічно-приватне партнерство для міст» та відвідає Міжнародну виставку Розумного міста”, – йдеться в повідомленні прес служби.

Зазначимо, що в Іспанію, практикувати передові технології комфорту життя, відбули міський голова Степан Цапюк, секретар ради Олена Богоявленська, депутатський корпус представляє – Володимир Дожджаник.

Вам може сподобатися...