Кандидатів у депутати ОТГ зобов’язали  повідомити про відсутній чи наявний борг із сплати аліментів

Кандидатів в депутати ОТГ зобов’язали  повідомити про відсутній чи наявний борг із сплати аліментів.

Кандидатів у депутати сільських та селищних рад, а також претендентів на голів об’єднаних територіальних  громад зобов’яжуть надати довідки про відсутність чи наявність заборгованості зі сплати аліментів.

Відповідні зміни до переліку необхідних документів для реєстрації кандидатів під час виборчого процесу внесено до Закону України «Про місцеві вибори» ще у липні 2018 року.

Відтак, виборчий процес в об’єднаних громадах, що призначено на 23 грудня 2018 року  пройде вже за новими правилами. Окрім стандартних документів, які раніше передбачались законодавством, кандидати повинні заповнити та надати до сільських та селищних виборчих комісій заяву про наявність (відсутність) заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Нагадаємо, що в Олександрійському районі відбуваються вибори депутатського корпусу та сільського голови Попельнастівської об’єднаної територіальної громади. Вже створено сільську виборчу комісію, у яку увійшли представники восьми політичних сил району.

Реєструватимуть кандидатів виборчі комісії до 29 листопада включно.

Вибори до Попельнастівської ОТГ відбудуться 23 грудня 2018 року.

Вам може сподобатися...