Інтертелеком звинувачують у шпигунстві – мільйон абонентів залишилися без інтернету

ІнтертелекомМайже дві доби абоненти “Інтертелеком” були відрізані від інтернету по причині того, що співробітники СБУ вилучили основне обладнання провайдера.

Про це прес-служба компанії повідомила 11 листопада на своїй сторінці у Facebook.

У компанії негативно прокоментували дії співробітників СБУ.

“Співробітники Київських підрозділів Служби безпеки України в супроводі бійців підрозділу “Альфа” і в присутності заздалегідь заготовлених ними понятих, з грубим порушенням норм кримінального процесу, зневаживши конституційне право на захист і правову допомогу адвоката, провели безпідставне неправомірне слідча дія по обшуку і вилученню ключового станційного телекомунікаційного обладнання, порушивши цілісність і працездатність телекомунікаційної мережі ТОВ “Інтертелеком”.”, – повідомляється на офіційному сайті компанії.

Сам обшук проводився у зв’язку з підозрою “Інтертелекому” у співпраці з спеслужбами Російської Федерації.

«Нас звинувачують ні багато, ні мало, в тому, що ми сприяємо спецслужбам Російської Федерації в здійсненні прослуховування і моніторингу, абонентів України, причому не тільки своїх, але і всіх операторів», — заявив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов.

За його словами, «звинувачення абсолютно абсурдні і побудовані на припущеннях деяких фахівців про те, що таке може бути». Також у компанії повідомляють, що передали всі матеріали співробітникам СБУ, щоб скинути з себе обвинувачення.

У той же час як з боку компанії так і з боку фахівців, які працювали з співробітниками СБУ відлитими, що перевірку можна було провести і без конфіскації обладнання.

На даний час провайдер вже відновив доступ до інтернет мережі за рахунок старого обладнання, яке зберігалося на складах після модернізації.

Вам може сподобатися...