Ігор Ковтуненко: Київ хоче призначити «свою людину» на посаду начальника сервісного центру

У Києві не погодили кандидатуру на посаду начальника територіального сервісного центру МВС у Благовіщенську, натомість зробили ще один конкурс, але на цей раз кандидат був лише один.

Про це розповіли громадські активісти, котрі відвівали регіональний сервісний центр МВС у Кропивницькому.

Ігор Ковтуненко

Ігор Ковтуненко

Серед активістів був Ігор Ковтуненко, голова Кіровоградської обласної громадської організації «Товариство Українських офіцерів».

«Я особисто був присутній на конкурсі на цю посаду. Тоді в конкурсі брало участь близько 40 чоловік і згідно результатів переміг Олександр Дубченко. Яке було моє здивування, коли я дізнався про проведення повторного конкурсу без будь-яких пояснень. Сьогодні тут зібралися активісти, щоб не допустити втілення корупційних схем на Кіровоградщині», – говорить Ігор Ковтуненко.

Петро Пройдак

Петро Пройдак

Виконуючий обов’язки начальника  регіонального сервісного центру МВС Петро Пройдак повідомив, що повторний конкурс проводиться через відсутність наказу про призначення нового керівника. Київ не погодив кандидатуру Дубченка. На цьому всі пояснення від начальника сервісного центру закінчилися. Далі він лише розводив руками і кивав на Київ.

Активісти впевнені, що така схема спрямована лише на те, щоб поставити свою людину на вакантне місце.

Сергій Копайгородський

Сергій Копайгородський

Проте новий кандидат на посаду Сергій Копайгородський, розповів – «дізнався про конкурс в інтернеті і не знав, що на цій посаді вже є людина». Лобіювання своєї кандидатурами заперечує.

У свою чергу Олександр Дубченко повідомив по телефону журналісту «Про дерибан», що його жодного разу не інформували. Був лише один телефон дзвінок з відділу кадрів.

«Мені подзвонили і спитали чи я відмовляюсь від своє посади. Я повідомив, що не відмовлюсь і не буду писати письмову відмову. Тоді мені сказала чекати, от я і чекаю. Я взагалі не знав, що зараз проходить повторний конкурс», – говорить Олександр Дубченко.

Після появи активістів та представників преси конкурс все ж відмінили. Активісти написали заяву з вимогою надати пояснення по цій справі, та збираються звернутися до прокуратури, а також відвідати головне управління МВС у Києві. “Про дерибан” і на далі буде інформувати про перебіг подій.

“Про дерибан” і на далі буде інформувати про перебіг подій. Читайте оновлену інформацію найближчим часом.

Ігор Ковтуненко

Вам може сподобатися...