Ганьба кіровоградської міської ради

20160718_091958Чиновники кіровоградської міської ради пишуть безграмотно.

Про це, на апаратній нараді, розповіла керуюча справами Альвіна Бондаренко.

Така заява була зроблена на підставі електронної петиції, яка зареєстрована на сайті міської ради і стосується створення посади коректора в апараті міської ради для контролю за грамотністю в нормативно-правових актах. У петиції зазначається, що основний документ міста – статут, і той містить помилки майже в кожному абзаці.

Сам текст петиції можна прочитати тут.

Альвіна Бондаренко зауважила, що хоч петиція і не набрала достатньо підписів, але сам факт її існування ганебний. Також керуюча справами виконавчого комітету зазначила, що з метою підготовки якісних та грамотних документів у міській раді з квітня 2016 року запроваджено постійно діючий семінар для посадовців, які безпосередньо готують документи. Проте, відчутних результатів поки мало. Особливе зауваження пані Альвіна зробила начальнику відділу сім’ї та молоді, Людмилі Дорохіній, директору Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олегу Краснокутському та, як не дивно, начальнику управління освіти, Ларисі Костенко.

Тож, управління освіти, яке мало б бути взірцем, опинилося у лідерах ганебного безграмотного списку.

«Я навмисне звернула увагу на цю петицію. Соромно вже те, що ми її отримали. Проте навіть попри наявність постійних семінарів, ми усвідомлюємо, що через великий об’єм документів, миттєвого результату не буде. Але ми будемо працювати над усуненням помилок, адже головний показник успішної роботи це якість», – розповіла кореспонденту сайту Про дерибан Альвіна Бондаренко.

Вам може сподобатися...