Фармбізнес – фальстарт по олександрійськи

117_1475Подвійні стандарти бізнесу та політики демонструють в міській раді представники БПП Солідарність. На загал вимагається прозорість, власний бізнес просувається трохи інакше.

Директор ПП «Сітіфарм» Сергій Ракута, представник партії Президента в депутатському корпусі міської ради в порушення вимог погодження праці в нічний час самовільно встановив режим роботи підпорядкованої йому аптеки за адресою Першотравнева, 53.

Про таке йшлось сьогодні, 05.05.2016 року на засіданні виконкому.

Депутат – бізнесмен – порушник на свій розсуд встановив цілодобовий режим роботи аптеки, та отримав на вказані ним дані у ліцензійних документах відповідну ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами в Державній службі України з лікарських засобів.

Мав би до отримання відповідних документів звернутися до виконавчого комітету міської ради про погодження режиму роботи у нічний час, але цього не зробив. Відтак, штатний розклад підприємства по зазначеному структурному підрозділу, а також нарахування заробітної плати працівникам за нічні години роботи напевно було проведено з порушеннями.

Враховуючи також, що не було погодження на режим роботи в нічний час підприємець фактично подав до Держлікслужби недостовірні дані та відомості у документах для отримання ліцензії, зокрема у пункті 2.3 додатку 10, який заповнюється обов’язково для отримання ліцензії і в якому конкретно вказується режим роботи.

Власну помилку Сергій Ракута намагався виправити вже постфактум, подавши відповідні документи на погодження режиму роботи аптеки у нічний час, продовжуючи працювати в даному режимі, проте, питання було знято з розгляду виконкому до отримання інформації з поліції по факту порушення.

Надання недостовірних відомостей для отримання ліцензійних документів може призвести і до анулювання ліцензії по підприємству та всіх його структурних підрозділах.  Єдиний вихід уникнути неприємностей, внести зміни до відповідних документів повідомивши орган ліцензування. Після чого отримати дозвіл та працювати легально, звісно, на деякий час, роботу аптеки у нічний час варто призупинити.

Щодо відповідальності. Абсолютно точно, що необхідно підтримувати власний бізнес, тим більше, що податки сплачуються в Олександрії. В умовах жорсткої конкуренції аптечного бізнесу пріоритет повинен бути у містян. Єдине але, депутату – підприємцю варто пам’ятати про подвійну відповідальність і бездоганність ведення власного бізнесу. Бо політика, як щит для  бізнесу більше не проходить.

Вам може сподобатися...