Дорожники вважають, що по трасі Н-11 на Миколаїв можна їздити, але депутати іншої думки (ФОТО)

14604838_1092513097536417_202453703897718896_nОчільник Служби автомобільних доріг повідомив, що за 70 днів свої роботи вдалося організувати роботи по забезпеченню проїзного стану найкритичніших автодоріг Миколаївської області Н-11 Дніпропетровсь-Миколаїв та Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, проте депутат обласної ради Михайло Талпа одночасно з цим показав у себе на сторінці Facebook реальний стан траси Н-14 «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв».

6 жовтня відбулося виїзне засідання комісії з питання контролю за ефективністю використання коштів на ремонт доріг Миколаївської області, яке очолила голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко, про це “Про дерибану” повідомили у прес-службі Служби автодоріг.

За словами в.о. глави Служби автодоріг Миколи Шульги, з початку року Службою автодоріг освоєно 52 мільйони гривень на експлуатаційне утримання автодоріг, 20 з них використано за період серпень-вересень. Крім цього головний дорожник області поскаржився, що депутати обласної ради постійно визнають роботу Служби автодоріг незадовільною. Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав трасу Н-11 найгіршою в Україні.

«Мої старання і робота моїх попередників завжди у депутатів отримувала оцінку« незадовільно », тому пропоную комусь із депутатів очолити Службу автодоріг і показати, як треба працювати. Чую постійні заклики, щоб область відвідав Президент, Прем’єр Міністр або глава Укравтодору. Однак, проаналізувавши, констатую: а що, після їх візиту щось змінилося, невже дороги стали кращими, сучасними? Тому пропоную перестати на когось сподіватися, а починати разом, злагоджено працювати на місцях і вирішувати наші проблеми самостійно, не чекаючи їх вирішення зверху », – зазначив Шульга.

Варто зазначити, що депутат обласної ради Михайло Талпа одночасно з цим показав у себе на сторінці Facebook реальний стан траси Н-14 «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв».

Виїзне засідання було організованов і в село Возсіятське Єланецького району на трасі Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв. Крім критичного стану дорожнього покриття самої автодороги Н-14, депутатам був продемонстрований і міст в селі Возсіятське, який знаходиться в аварійному стані і потребує капітального ремонту.

Микола Шульга висвітлив проблему зношеності дорожньої техніки місцевих райавтодорів, зауваживши, що 80 відсотків техніки є дуже застарілою, адже випущена ще в часи Радянського Союзу. Не маючи достатнього технічного оснащення у дорожників не можна очікувати стрімкого покращення стану автомобільних доріг області, враховуючи й те, що критичними вони стали не лише цього року, а набагато раніше.

Однак, цьогоріч Служба автомобільних доріг у Миколаївській області надала пропозиції Укравтодору, щодо включення капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, км 161+204 – км 162+331 с. Возсіятське в проект плану дорожніх робіт 2016 року.

На сьогоднішній день, Службою автодоріг забезпечено проведення розкриття пропозицій конкурсних торгів на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331. Однак торги не відбулися у зв’язку з відсутністю жодної пропозиції.

Тому, в рамках Закону України “Про публічні закупівлі” буде розпочата закупівля послуг з ремонту вищезазначеної автодороги, шляхом відкритих торгів в системі електронних закупівель “ProZorro”, після чого буде визначено підрядну організацію, з якою буде підписано договір на виконання ремонтних робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв на ділянці км 161+204 – км 162+331 у селі Возсіятське.

Вам може сподобатися...