Донараховані платіжки міськгазу – незаконні

карикатура-электроэнергия-тарифы-600x330

Олександрійцям, які не мають газових лічильників почали приходити платіжки з міскгазу з донарахуванням коштів за вже спожитий газ з травня 2015 року до 1 лютого 2016 року. Люди обурені, бо сплачували за встановленими тарифами, і не розуміють, чому повинні платити двічі.

А платити за надані заднім числом послуги з газозабезпечення мешканцям не варто.

На проблему уже звернув увагу Кабмін і застеріг газові компанії не робити самовільно донарахувань споживачам до сплати за газ. Суд визнав нечинною і скасував постанову Кабміну від травня 2015 року, яка встановлювала зменшені норми споживання газу домогосподарствами, які не мають газових лічильників.

Тепер уряд пропонує встановити чітко дату, від якої відбуватиметься нарахування за новими нормативами. “Що стосується того періоду з травня 2015 року до 1 лютого 2016 року, то за цей період облгази не мають права нараховувати домогосподарствам додаткову вартість газу.

Зважаючи на бюрократичну тягнучку, до Олександрійського міськгазу відповідні вказівки Кабміну, очевидно, ще не дійшли, проте, керівникові міського газового господарства секретар ради Олена Богоявленська уже скерувала лист з проханням утриматись від незаконних донарахувань відповідно до листа НКРЕ КП № 4125/16/7-16 від 26.04.2016 року.

Вам може сподобатися...