До пацієнтів реанімацій родичів пускатимуть без перешкод

Vladimir_Ivanov_-_Kokteyl_ZdoroveВідділення інтенсивної терапії відкрили для родичів пацієнтів.  Жодних обмежень на час перебування не встановлено. 24 години на добу без перешкод від медичного персоналу.

Таке передбачає наказ Міністерства охорони здоров’я № 592 від 15 червня 2016 року, що вже набув чинності .

В документі йдеться про те, що правила допуску до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії передбачають вільний доступ для усіх осіб, які їх відвідують у закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми.

Якщо пацієнт – дитина, то за усної згоди одного з батьків до такого хворого матиме доступ і громадянин, що не є родичем. Одному з відвідувачів дозволяється перебувати біля ліжка пацієнта без часових обмежень.

Одночасно у палаті інтенсивної терапії біля одного пацієнта можуть знаходитись не більше ніж два відвідувача.

Відвідувачам не дозволяється заходити в інші палати або втручатися у питання, пов’язані зі станом здоров’я пацієнтів. Вони також не повинні перешкоджати виконанню медичними працівниками своїх професійних обов’язків та зобов’язані виконувати вимоги внутрішнього розпорядку відділення. Усі гості зобов’язані дотримуватися вимог санітарно-протиепідемічного режиму, визначеного адміністрацією закладу охорони здоров’я, з урахуванням санітарно-епідемічної ситуації, йдеться у наказі.

При необхідності проведення невідкладних дій медичні працівники можуть попросити відвідувачів тимчасово залиши палату.  Така вимога медичного працівника є обов’язковою до виконання.

Гостям категорично заборонено втручатися в роботу обладнання, чи будь-яким іншим чином перешкоджати процесу лікування.

Щодо міста Олександрія, то як прокоментував prodereban головний лікар міської лікарні № 1 Віктор Приходько, що і без наказу МОЗ України медичні працівники не перешкоджали доступу рідних до відділення інтенсивної терапії, виняток був тільки тоді коли проводились реанімаційні дії.

Вам може сподобатися...