Для зняття Ігоря Степури з посади заступника голови облради забракло голосів

Ігор СтепураДля зняття Ігоря Степури з посади заступника голови Кіровоградської обласної ради не вистачило 3 голосів.

Як повідомляє PRODEREBAN сьогодні у сесійній залі відбулося таємне голосування по достроковому припиненню повноважень Заступника голови обласної ради Ігоря Степури. Участь у голосуванні взяли 39 депутатів. “За” відставку “свободівця” віддали свої голоси 32 депутати, 7 – проголосували “проти”. Таким чином рішення не було прийнято.

Після оголошення результатів Ігор Степура подякував депутатам за довіру та запевнив, що буде працювати на користь громаді. Варто також зауважити, що перед голосування Ігор Степура повідомив, що причини для його звільнення виключно політичні.

Вам може сподобатися...

  • Василь

    Чи є у цього м…..а і. степури моральне право називати себе націоналістом? чи патріотом? та обіймати будь-яку державну чи громадську посаду? коли він тільки і може, що власний карман набивати за чужий рахунок……

    Та якби тільки партійні кошти та цей псевдо націоналісти навіть вкрав кошти, які дійсно справжні патріоти збирали для сімей свої загиблих побратимів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ольга Смирнова

    Хай цей ФСБшний агент степура, як і його патрон тягнибик їдуть в свою неньку Росію і там будуть справжніми націоналістами – «русскомировцами».
    Завдяки таким «патріотам» як стипури, козуби, джогани та інша «накип людська» Україна назавжди втратила Крим та кожний день втрачає своїх кращих синів на Донбасі, яких ніколи і за жодних умов не замінить згадувана мерзота!