Дитяча обласна лікарня отримала у подарунок новий електроенцефалограф вартістю 140 тис грн (ВІДЕО)

Головний лікар Василь ХорощакСьогодні, 7 серпня, у неврологічному відділенні кіровоградської дитячої обласної лікарні, дякуючи волонтерам, з’явився портативний електроенцефалограф.

Як повідомляє кореспондент сайту PRODEREBAN, апарат придбаний на кошти зібрані Міжнародним благодійним фондом “Янгол життя”.

Апаратура вироблена і сертифікована в Україні, у Харкові, на основі іноземних запчастин.

“З приводу апарату, лікарі дитячої обласної лікарні самі довго обирали і радилися із столичним керівництвом, котре запропонувало саме цей апарат. Окрім того, незабаром до лікарні поставлять електроди і шапочки, з уже вмонтованими електродами”, – розповіла Людмила Душкіна, завідувач обласним відділенням дитячої неврології.

Головний лікар дитячої обласної лікарні Василь Хорощак відмітив, що раніше лікарі могли діагностувати пацієнтів тільки в денний період, а з новим обладнанням діагностику можна проводити і вночі. Це дасть змогу більш якісно визначити діагноз.

“Це наша рідна лікарня. 90% ми допомагаємо діткам з гематологічного відділення. Але цей апарат буде корисний і іншим діткам. Сума, витрачена на апарат становить 142 тисячі гривень. Спочатку нам виставляли рахунок на 138.900. Потім виробники обладнання увійшли в наше положення і ми отримали знижку близько 30 тис гривень. Якщо враховувати і додаткову апаратуру і послуги інженера який приїде безкоштовно, то це гарна знижка”, – додала співзасновник фонду “Янгол життя” Ольга Присяжнюк.

Діагностувати пацієнтів на новій апаратурі планується приблизно за місяць, коли відділення переїде у нове приміщення.

Вам може сподобатися...