Дитсадок вдома, тепер реальність

22348129-hand-drawing-cartoon-happy-family-happy-lives-Stock-VectorОлександрійці, зрештою як і батьки з кожного містечка країни, відтепер, матимуть альтернативу для навчання своїх дошкільнят.

Новий санітарний регламент для дитячих садків затверджений Міністерством освіти не тільки спростив умови організації садочків, але й дозволив організовувати невеликі приватні дитячі заклади, в тому числі, і у житлових приміщеннях, якщо вони  використовуються виключно під навчально-виховний процес.

Батьки немовлят скаржаться на те, що  в Олександрії складно влаштувати дитину у дитячий садок, а тому, іноді, доводиться займати чергу від народження.

Альтернативні заклади змогли б вирішити це питання, проте в нашому місті гучно озвучених бажань про створення приватних садочків поки ніхто не висловлював.

Зважаючи, що ініціатива освітніх нововведень датована травнем 2016 року, ймовірно пропозиція в Олександрії таки буде реалізована, але трохи згодом.

Самі ж нововведення, окрім дозволу організовувати невеликі приватні дитсадки, передбачають можливість не обов’язкового приготування їжі для дітей безпосередньо на кухні закладу, а враховують можливість доставки вже готових страв. Дітям буде дозволено спати на двоярусних ліжках, а батьки не матимуть великого клопоту із зайвими медичними довідками.

Чіткі вимоги щодо чистоти, організації харчування, температурного режиму, освітлення, утримання басейнів та розпорядку дня дитини залишаються незмінними.

Вам може сподобатися...