Депутатські війни, кажуть комусь погрожують

pi-ar

Про ймовірність існування погроз від очільників Кіровоградської області до депутатів міської ради які почали брати участь у пленарних засіданнях натякнув міський голова Степан Цапюк, сьогодні, під час засідання виконавчого комітету.

Про таке пише сайт Олександрійської міської ради інформує prodereban.

С.Цапюк звернув увагу присутніх на те, що 22 квітня планується проведення чергової сесії міської ради та закликав усіх депутатів відкласти політичні амбіції і нарешті розпочати виконувати свої обов’язки на благо громади. Міський голова наголосив на неприпустимості погроз на адресу тих депутатів, які почали брати участь у пленарних засіданнях, з боку їхніх колег, які обіймають високі посади на обласному рівні. У цей складний час, як зазначив С.Цапюк, влада на усіх рівнях повинна працювати консолідовано і не розхитувати політичну і економічну ситуацію на місцяхйдеться в інформації міської ради.

Цапюк не уточнив кому конкретно з депутатів погрожують, але очевидно мав на увазі ситуацію, що склалась у раді коли представники демократичних сил відмовились брати участь у засіданнях ради до повного перезавантаження виконкому та заступників. Натомість, Батьківщина та представники Укропу підтримали життєво – важливі питання громади, за що отримали звинувачення на свою адресу від БПП Солідарність, радикальної партії Олега Ляшка  та Самопомочі у співпраці з політичними силами – симпатиками міського голови. Через скандал у раді демократична більшість стала меншістю, а колишні колеги по об’єднанню настільки образились, що поставили питання про дострокове припинення повноважень секретаря ради О. Богоявленської (Батьківщина), але у відставку відправити її так і не змогли.

Олександрію в області представляє три містянина, губернатором працює Сергій Кузьменко (БПП Солідарність), його першим заступником Сергій Коваленко, заступником Андрій Коломійцев який є діючим депутатом міської ради та координує роботу не тільки Солідарності але й Укропу. Хто конкретно з цих шанованих чиновників може погрожувати депутатам – допоки невідомо, проте тиснути авторитетними посадами вони цілком могли.

 

Вам може сподобатися...