Депутати Райковича та Табалова зводять МАФ на парковці у Кропивницькому

17862011_10206886092989456_5051837636224031321_nНа початку правління міського голови Андрія Райковича була проведена масштабна кампанія по знесенню МАФів у місті. Але з потеплінням у природі прийшло потепління і в бізнесі. На вулиці Космонавта Попова почали зводити МАФ просто на парковці біля супермаркету.

Як повідомляє «Про дерибан», першими забили тривогу мешканці цього району.

Місцеві жителі стверджують, що каркас майбутнього МАФу з’явився ввечері 8 квітня. На вихідних ще й у вечірній час – такі факти наштовхують на підозрілі думки.

До журналістів потрапив документ згідно якого, замовником будівництва виступає приватне підприємство “КІРОГРАД-БУД-ДИЗАЙН”.

33177384f7dabad215c87edc8107ef48

За даними Мінюсту це підприємство засноване Андрієм Кроливцем та Юрієм Шаровим.

Снимок

Як йдеться на сайті “Наші Гроші” цьому підприємству належать ринки «Черьомушки», «Жемчуг» та «Полтавський». Загальна площа цих трьох ринків складає 7,44 тис кв м.

Андрій Кролевець є депутатом Кіровоградської міської ради від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” та входить до ситуативної більшості секретаря міської ради Андрія Табалова та міського голови Андрія Райковича.

Юрій Шаров – брат екс-нардепа Ігоря Шарова, був фігурантом справи про фальсифікацію результатів виборів у 100-му окрузі у 2004 році. Юрій Шаров має чин підполковника міліції, він пенсіонер МВС. Після Помаранчевої революції прокуратура завела справу щодо його роботи в міліції, але пізніше вона була закрита.

Цікаво, що у вересні минулого року рейдова група з представників міської ради та з представником ринку “Жемчуг” ПП “Кіровоград-буд-дизайн” по вулиці  Космонавта Попова ліквідовували “стихійну торгівлю”. Під час рейду інспектори спецінспекціі та поліції склали по три адмінпротоколи (ст. 152 КУаПП порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, ст. 160 КУаПП – торгівля з рук у невстановлених місцях). Виходить бабусь посунули щоб ліквідувати конкуренцію?

Однак, повернемося до нашого МАФу. Офіційні чини причетні до цього питання коментувати ситуацію поки відмовляються. Натомість мешканці вулиці Космонавта Попова не витримали і вийшли на вулиці з вимогою припинити будівництво МАФу. Люди перекрили дорогу. На місці були присутні працівники патрульної поліції.

Відео: “Акула

Вам може сподобатися...