Депутат від Радикальної партії захищатиме свою честь та гідність

Рафаель СанасарянДепутат Кіровоградської міської ради Рафаел Санасарян подав у суд на ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» з метою захистити свою честь та гідність.

Директором громадської організаціє  «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» є Андрій Лаврусь, який також займає посаду керівника Кіровоградського обласного контактного центру при ОДА.

w_ovsavwxxqУ своєму пості на Фейсбук Андрій Лаврусь зазначив, що причиною позову стало оприлюднення факту посередництва у корупції члена Радикальної партії Ляшка Дениса Любімова. У публікації на порталі «Гречка» громадська організація зазначила: «Денис Любімов один з найкращих друзів депутата Кропивницької міської ради від РПЛ Рафаеля Санасаряна». Як доказ цього твердження організація привела спільне фото Любімова і Санасаряна.

Сам же Рафаель Санасярян спростовує тісні зв’язки з Денисом Любімовим і заперечує причетність до будь-яких корупційних схем. Оприлюднення компрометуючого матеріалу, за словами політика, завдало йому моральної шкоди в 100 тисяч гривень.

Про дерибан буде слідкувати за розвитком подій.

Вам може сподобатися...