Цапюк вже спланував візит до Порошенка

Мер Олександрії вирішив пояснити очільнику країни Петру Порошенку, який сьогодні різко втрачає свій президентський рейтинг, хто у цьому винен.

А винні обласні очільники, які на місцях нічого не роблять, щоб людям краще жилось. Цей меседж Цапюк спрямував безпосередньо до губернатора Сергія Кузьменка і його олександрійських заступників. У своїй промові мер міста був щедрим на епітети, які яскраво характеризували неспроможність обласного керівництва забезпечити якість життя в області.

Я поясню (авт. Президентові), що сьогодні робиться в нашій області. І те, що дехто вішає собі ордена, що область сьогодні з 23 місця перейшла на 3, то вийдіть на вулицю і спитайте мешканців, а краще стало жити?», – резюмував  свою промову Степан Цапюк.

PRODEREBAN нагадує, що в Олександрії триває суперечка між владою міста та обласними очільниками, щодо доцільності використання дров’яних котелень для опалення навчальних закладів міста. Компромісу поки немає, проте, мер міста охарактеризував ситуацію, як: «Цирк на дроті».

 

Вам може сподобатися...