Бюджетникам трошки “позолотять” ручку

52793601.2bzdx7qblt.W665

З травня вчитель вищої категорiї отримуватиме на 152 грн. бiльше, директор школи – на 185 грн., головний лiкар – на 230 грн., лiкар вищої категорiї – на 180 грн., лiкар-терапевт – на 160 грн. бiльше.

Таке підвищення передбачено постановою Кабмiну вiд 6 квiтня №288 “Про пiдвищення оплати працi працiвникiв установ, закладiв та органiзацiй окремих галузей бюджетної сфери та внесення змiн до деяких постанов Кабiнету Мiнiстрiв України”,

Посадовий оклад працiвника 1-го тарифного розряду за Єдиною тарифною сiткою збiльшується на 6,5%, – iз 1113 до 1185 гривень. Вiдповiдно, пiдвищуються посадовi оклади всiм категорiям працiвникiв окремих галузей бюджетної сфери.

Пiдвищенню пiдлягають оклади (ставки) всiх працiвникiв бюджетної сфери, у яких заробiтна плата визначається на основi Єдиної тарифної сiтки, зокрема працiвникiв освiти, науки, охорони здоров’я та соцiального захисту населення, театрiв, цирку, музичних i танцювальних колективiв, концертних органiзацiй, фiзичної культури та спорту, працiвникiв iнших державних служб, якi не є державними службовцями.

Вам може сподобатися...