Без житла та автомобіля, Богдан Куруп оприлюднив власну декларацію

cc269f168f33fba39262a805de2Без власного житла, машини, земельної ділянки та банківських заощаджень, виключно на заробітну плату та частку матеріальної допомоги живе молодий політик Олександрійського району Богдан Куруп.

В порушення Законодавства, з затримкою у 20 днів, районна адміністрація таки спромоглась опублікувати на власному сайті інформацію з декларації про майно,  доходи і витрати голови РДА.

Цифри вражають скромністю політика. Декларація повідомляє про його невибагливість у побуті. Живе Богдан Анатолійович, вочевидь, одиноко, бо  дані про членів родини, включаючи батьків та їх доходи в опублікованому документі відсутні.  А ще живе скромно, про що свідчить відсутність будь-якого рухомого чи нерухомого майна декларанта.

Згідно з декларацією, загальна сума сукупного доходу Богдана Курупа за 2015 рік склала 53130 грн., у тому числі заробітна плата – 50337 грн., матеріальна допомога – 2793 грн. Це трохи менше ніж 4500 грн. на місяць.

Мешканці Олександрії часто бачать Богдана Курупа за кермом автомобіля Skoda, але то певно його підвозять, бо ж політик задекларував, що нерухомого майна у нього немає. Або ж не було до року 2016, і вже наступна декларація Курупа відображатиме його нові надбання.

Політики, вони ж не говорять неправду, чи говорять?

Вам може сподобатися...