Без політики

скачанные файлыДепутати міської ради від партії Батьківщина, не порушили жодних партійних засад у своїй роботі під час спільного голосування з опозиційними силами міста з питань затвердження Регламенту, реалізації законів щодо передачі повноважень у сферах державної реєстрації, та внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Про це можна зробити висновок з меседжу Сергія Соболевазаступника голови депутатської фракції політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді України у відповідь на питання про оцінку критеріїв роботи депутатів місцевих та обласних рад.

Я от просив би, давайте велику політику залишимо для Верховної ради, там ця політика дійсно дуже суттєва. Коли ви тут, на місці, приймаєте рішення про те, як буде функціонувати комунальне господарство, чи будуть асфальтуватися дороги, тут немає ніякої політики. Нас цікавить лише одне,  не дай Боже, голова обласної ради, чи обласна рада допустять речі, які є в інших областях, коли не контролюються проведення тендерів, де ідуть відкати, коли комунальні господарства дозволяють собі працювати в умовах порушення законодавства, включаючи хабарі, відкати і все інше. Ось за це ми каратимемо, за це будемо питати найжорсткішим чином. Це буде показник роботи, але для нас дуже важливої».

Вам може сподобатися...