Автокава, наливне морозиво та площа без машин, HAPPY WEEKEND олександрійців

Площа Соборна, найближчим часом, в Олександрії буде перекрита для руху автомобільного транспорту у вихідні дні.

Вказівку готувати такий проект рішення дав очільник Олександрії Степан Цапюк. Такі заходи в першу чергу спрямовані на додаткову зручність для городян відпочивати на центральній площі міста у дні вікенду.

Цапюк зазначив, що не проти, щоб знайшовся у місті підприємець, який взяв би на себе відповідальність відкрити на центральній площі міста модернізований літній майданчик європейського стилю для відпочинку городян.

А поки немає людини готової вкластись у літнє кафе, знайшлись підприємці, що вже готові інвестувати свої кошти в автокав’ярні та молочно-коктельно-морозивний  бізнес.

Мобільні кавомашини не курсуватимуть містом, фактично розміщуватимуться стаціонарно поблизу ринків міста, зокрема центрального та ринку Айсберг. Шкода, що ідея з продажем кави з машини, буде реалізована не олександрійськими підприємцями а бізнесменом зі Знам’янки, наші ж городяни вочевидь продовжуватимуть подібний бізнес фактично у тих же місцях, проте за старим та перевіреним способом кави із термосу.

Наливним морозивом у ріжках, а також молочними коктейлями частуватиме городян вже олександрійський підприємець. Серед локацій розміщення кіосків з смаколиками є і віддалені мікрорайони міста, зокрема – Перемога. З позитиву, для реалізації бізнес проекту буде працевлаштовано від 4 до 8 городян.

Вам може сподобатися...