Аваков проти закону Савченко і згадав кіровоградця який вбив чотирьох дітей

Арсен Авакова Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков виступає проти скорочення терміну засудженим за вбивства, тяжкі грабежі і зґвалтування, які відбуваються завдяки “закону Савченко“.  Під час свого виступу міністр згадав кіровоградця, який вийшов на волю по закону Савченко та вбив чотирьох дітей.

Про це глава МВС заявив 22 вересня в Сєвєродонецьку, – передає сайт “Остров“.

Він повідомив, що 34 тисячі ув’язнених, вийдуть на свободу протягом року завдяки “закону Савченко”.

“Я не прихильник поліцейської держави, а дуже гуманна людина. Але людям, засудженим за вбивства, тяжкі грабежі, зґвалтування не можна скорочувати термін. На вулицю виходить величезна кількість людей певних нахилів”, – зазначив Аваков.

“Я вагався, коли виступав з цього приводу публічно. Думав оприлюднити кілька фотографій і фактів, шокувати публіку до кінця, але втримався в цій ситуації. Повірте, ті факти, які ми маємо, просто шокують. Я можу сказати, що чоловік, який вийшов в Кіровоградської області за законом Савченко, за чотири місяці на волі вбив чотирьох дітей. Зараз він затриманий і зізнався. Я за те, щоб з ув’язненими в СІЗО поводилися по-людськи, за те, щоб до тих, хто засуджений за легкі злочини, ми ставилися максимально гуманно. Але поліція відповідає за безпеку на вулицях”, – розповів Аваков.

На думку міністра, закон Савченко повинен бути скасований або переглянутий.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко на засіданні профільного комітету Верховної Ради зазначив, що Кіровоградщина входить до списку міст з високим рівнем злочинності.

Примітка: Верховна Рада в листопаді 2015 року прийняла закон “Про внесення змін до Кримінального кодексу щодо удосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув’язнення в строк покарання”, автором якого була народний депутат Надія Савченко. Документ набув чинності 24 грудня 2015 року. Згідно “закону Савченко”, один день попереднього ув’язнення зараховується за два дні позбавлення волі.ф

Вам може сподобатися...