Андрій Табалов втретє уникає суду по звинуваченню у корупційних діяннях

Андрій Табалов

Уже третє судове засідання по розгляду справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупційними діями проходить без участі фігуранта справи секретаря Кіровоградської міської ради Андрія Табалова.

Прокурор наполягає на примусовому приводі Андрія Табалова, однак адвокат секретаря міськради не вбачає в цьому необхідності, інформує Dozor.

“Суд повідомив, що в нього немає доказів, що Табалов отримав повідомлення про час і місце розгляду справи. Крім того, на даний час він перебуває у плановій відпустці”, –  сказав адвокат Максим Тупало.

У результаті суддя Леонід Плохотніченко дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення клопотань прокурора щодо застосування примусового приводу відносно Табалова і зупинення провадження.

Правозахисник Ігор Погасій, який був присутній на судовому засіданні, відмітив, що Андрій Табалов взагалі може уникнути відповідальності, якщо протягом трьох місяців не буде винесено по даній справі вирок.

Нагадаємо, Андрій Табалов, під час свого звіту про 110 днів на посаді секретаря міської ради, зазначив, що не вбачає у своїх діях корупції. “Це не та корупція з якою треба так серйозно боротися”, – сказав Андрій Табалов.

Вам може сподобатися...