Андрій Табалов у суді не зміг пригадати деталей щодо свого звинувачення

Андрій ТабаловСекретар Кіровоградської міської ради Андрій Табалов з’явився на четверте судове засідання по справі адміністративного правопорушення пов’язане з корупційними діями. Проте, політик не вбачає своєї вини, мотивуючи це тим, що “деякі данні в протоколі притягнуті за вуха”.

Засідання проходило у Ленінському районному суді Кіровограда.  На початку засідання суддя Леонід Плохотніченко ознайомив Андрія Табалова з його правами та зачитав протокол.

У матеріалах справи зазначається, що 23 вересня 2016 року, під час сесії міської ради Андрій Табалов голосував за пропозицію щодо включення до порядку денного питання “Про прийняття секретаря міської ради сьомого скликання Табалова А.О” та приймав подальшу участь у процедурі таємного голосування за свою кандидатуру. Чим спровокував конфлікт інтересів.

Прокурор Марія Федотова підтримала протокол в повному обсязі. Також представник закону запропонувала опитати свідків по даній справі. Свідки мад б підтвердити чи спростувати той факт, що під час сесії, на якій було призначено нового секретаря, Андрій Табалов не повідомив міського голову Андрія Райковича про наявний конфлікт інтересів.

Адвокат Андрія Табалова виступив проти цього, мотивуючи це тим, що пояснення свідків вже є у матеріалах справи.

«Вважаю, що ці пояснення достатньо оголосити. І прокурор у разі необхідності може звернути увагу на ті обставини, які вважає необхідними», – зазначив захисник Максим Тупало.

Суддя відхилив пропозицію адвоката, адже свідки повинні дати присягу та мають бути попереджені про кримінальну відповідальність. Зважаючи на це суддя задовольнив клопотання прокурора.

Щодо самої заяви про наявний конфлікт інтересів сам Андрій Табалов зазначив, що все ж повідомив міського голову у письмовій формі. Однак, чи зареєстрована його заява і чи брав він копію цієї заяви Андрій Табалов пригадати не зміг.

Захисник Табалова повідомив, що приймаючи участь у голосуванні секретар міської ради реалізовував не власний інтерес, а своє конституційне право. Тому відсутня об’єктивна сторона правопорушення.

З огляду на вище сказане суддя прийняв рішення перенести розгляд справи на 15 лютого, 14:00.

Нагадаємо, перші три засідання Андрій Табалов пропустив і як зазначив правозахисник Ігор Погасій, у разі якщо протягом трьох місяців не буде винесено по даній справі вирок Андрій Табалов може уникнути відповідальності.

Вам може сподобатися...