Андрій Райкович не з’вився на сесію міськради, депутати пересварилися і сесія не відбулася

міська рада
Сьогодні у Кіровоградській міській раді мала відбутися восьма сесія сьомого скликання. Проте на ній був відсутній міський голова, а депутати не змогли проголосувати навіть за порядок денний.

З початку сесії депутати почали сваритися і звинувачувати секретаря міської ради Андрія Табалова у тому, що порядок денний не відповідає вимогам.

“Не прийняття порядку денного навіть зa основу свідчить про абсолютно незадовільну підготовку до сесії. Немає діалогу з депутатaми. Не зрозуміло, чим вий займаєтеся на цій посаді, якщо ви не можете підготувати порядок денний так, щоб він хоча б був прийнятий за основу”, – заявив, депутат від фракції “Самопоміч” Володимир Смірнов.Володимир Смірнов

Також Володимир Смірнов звернув увагу на те, що секретар міськради не повідомив причини відсутності міського голови на засіданні сесії. Як виявилося Андрій Райкович перебуває у відпустці.

Однак основна суперечка виникла через те, що до порядку денного були включені питання, які не були розглянуті профільними комісіями. Також деякі депутати, які були не згодні з підняттям тарифів на проїзд були не задоволені, що цих питань не було у порядку денному.
Михайло Демченко

Сам Андрій Табалов не вбачав проблеми у переліку питань, які виносилися на сесію. Натомість секретар міськради вбачає проблему у не бажані депутатів працювати.Андрій Табалов

“Я не можу змусити депутатів робити те чого вони не хочуть”, – заявив Андрія Табалов.

Депутат Олександр Цертій запропонував альтернативний проект порядку денного. До нього депутат запропонувати включити питання про депутатські запити, про надання одноразової адресної грошової допомоги, про внесення змін до рішення ради “Про встановлення єдиного податку” і про відміну рішення виконкому про встановлення тарифів на проїзд.

Однак таку пропозицію Андрій Табалов не підтримав, адже за його словами треба прийняти “за основу” порядок денний, який узгоджений міським головою, а вже потім вносити до нього правки.

Депутати сварилися протягом декількох годин втім так і не проголосували за порядок денний. Секретар міськради завершив засідання сесії та запропонував зібратися на погоджувальну нараду на якій будуть узгоджувати позиції щодо порядку денного.

Вам може сподобатися...