Він працює. Він то Сергій Кузьменко

Зворотній зв’язок, це як лакмусовий папірець вашого настрою. Настрій у вас буває різний, і переважно, ваші коментарі мене веселять, але є й такі на які я просто не можу не зреагувати. Тому,  під мій добрий сьогоднішній настрій, дещо прокоментую.

Юлия, вы не можете писать только в негативном свете про нашего губернатора Сергея Кузьменко, я считаю что он очень  много полезного делает для Александрии, а вы только критикуете», пише Анастасія, без прізвища на мій e-mail.

І додати тут практично нічого, тому, почну від зворотнього. Сьогодні я Кузьменка похвалю.

Топ 5 позитивного рейтингу губернатора Сергія Кузьменко:

  1. Він – багато працює. Справді, багато і у різних сферах. Він – досить толерантний і лояльний до критики. І це безперечно плюс. На мій погляд, Кузьменко добре усвідомлює те, яку посаду він займає, а також  те, що діяльність політика не завжди може давати швидкі результати. Він – вміє працювати на перспективу, і стратегічно мислити.
  2. Він – відповідальний. Людина, що фактично володіє величезною бізнес імперією стала політиком. Будь-яка людина “бізнесу” зрозуміє як це не просто. Погодьтесь, він міг би просто насолоджуватись безбідним життям, а, натомість, регулярно спілкується із громадянами та вирішує якісь іх звернення. Для мене всі ці нескінченні черги «прохачів» – нереальна нудьга, і особисто я б обрала вигляд з вікна на Лазурове узбережжя, а він, як людина відповідальна – спілкування з виборцем.
  3. Він стратег – а це значить, що кожне його рішення 100% вивчене з усіма можливими наслідками для його реалізації. Кузьменко не керується імпульсивними думками і ніколи не дає миттєву реакцію на події, як це дозволяють собі більшість із політиків.  Він вміє тримати паузи в діалогах і йти на компроміс.
  4. Він – турботливий. Це видно з декларацій людей «його команди». Він вчиться сам і прагне бачити коло себе досвідчених працівників, яких мотивує фінансово. Це однозначно плюс, бо це фінансування – прозоре.
  5. Йому сміливо можна було б віддати статуетку у номінації професіонал року, але, цьогоріч, такої статуетки в Олександрії не було. І я собі думаю, може не випадково?

Вам може сподобатися...