В Олександрії знайдуть управителя для багатоповерхівок де не створене ОСББ

Відсьогодні і по 30 листопада триватиме конкурс, оголошений  управління житлово-комунального господарства міськради. Конкурс призначено за розпорядженням міського голови, ще від 19 жовтня 2018 року, і начебто з дотриманням всіх законодавчих норм. Але, як завжди є цікаві нюанси.

В Олександрії з конкурсу призначать управителя багатоквартирними будинками, які будинки пройдуть процедуру отримання фактично нав’язаного управителя поки невідомо.  

Позиціоноване, як «відкрите місто» – Олександрія, настільки інформаційно закрите, що знайти бодай якусь інформацію на сайті міської ради практично неможливо. Набір букв, і якоїсь нормативної лексики, розпорядження міського голови, що публікуються із затримкою, про рішення виконкому (увіковіченого «в планах» золотими літерами на площі Соборній))) поки взагалі мовчу.

Фактично, за конкурсними умовами шукатимуть управителя міськими та селищними багатоповерхівками в яких досі не створені ОСББ та співвласники яких поки не визначились із формою управління будинком.

Потенційних управителів оцінюватимуть за 100 бальним критерієм. Всі вимоги до учасників конкурсу є на сайті Олександрійської міської ради.

Що мало б бути на сайті міськради ще, щоб цей сайт не викликав емоції, які можна описати ненормативною лексикою) спробою пояснити.

Оголошення про подібні конкурси, які торкаються безпосередньо мешканців міста, мали б виглядати не як квест, а містити повну інформацію, де для кожного олександрійця буде абсолютно зрозуміло у який спосіб чиновники планують вирішувати його долю.

Наприклад посилання на нормативні чи законодавчі акти, розпорядження міського голови, які б відкривались одним кліком по клавіатурі, і інформували про причини та наслідки всього того, за що  тягнуть руки не тільки члени виконкому, але й депутати міської ради.

У вже  оголошеному конкурсі про управителя мені бракує переліку багатоповерхівок, для яких шукають управителя. Переліку робіт та послуг, яким перейматиметься цей управитель.  Дати оглядів всіх об’єктів конкурсу, щоб мешканці мали змогу познайомитись із потенційним управителем.

Просто цікавить питання коли нарешті Олександрія стане відкритим містом не на папері, а у реалі?

r-114-z.docx

Вам може сподобатися...