Олександрійська районна рада: депутати без позиції приймають рішення без логіки

Солідарнсть в Олександрійському районі це і Укроп, і Радикали, і Опозиційний блок, які фактично керуються Сергієм Кузьменко, і слугують політичними запобіжниками для спрощення життя його бізнес-імперії, не зацікавлені у спрощенні життя простого сільського мешканця.

Інтереси мешканців у районній раді відстоює фактично і виключно опозиційна в районі Батьківщина. Це все, що вам треба знати про реальну роботу Олександрійської районної ради та її представницький депутатський корпус.

Ви були колись в Олександрійській районні раді? Якщо ні, то вам обов’язково треба туди сходити. У тисячоліття нових технологій, відкритості Фейсбук, і спілкування онлайн запнуті на всі ґудзики районні чиновники, принаймні для мене, як експонати радянського минулого. Ну от чесно, мені там навіть важко дихати, бо здається, що то ще та радянська пилюка, яка може уразити мозок. Причому чиновники часто змінюються, а от атмосфера і вишкіл завжди однаковий. Навіть перспективний і молодий  Богдан Куруп не дивлячись на ентузіазм не надто змінив атмосферу цього закладу, а були такі сподівання на креатив.

Інформаційний прогрес поволі дійшов і до олександрійського села, от тільки із познакою мінус. Молода команда, що широко рекламувалась перспективністю і інноваційністю на чолі з Богданом Курупом, таки перейняла досвід колег, які представляють керівництво області і навчилась вправно маніпулювати не тільки інформацією, але й депутатським корпусом. Все, що стосується інтересів губернатора, пропрезидентської політики та відверто лобістських питань, що впливають на життя мешканців району – негативно, практично одноголосно підтримують депутати Солідарності, Укропівці, частково Опоблок, і як не дивно, радикали від Олега Ляшка. Допоки лідер останніх, «точить вила» у Верховній Раді і грізно пропагує боротьбу із захмарними тарифами, його прибічники в Олександрійському районі голосують – проти.

PRODEREBAN уже писав про «над інформативний» сайт Олександрійської районної ради, але, як на мене, висвітлення сесійного зсідання, що минуло 12 квітня заслуговує на окрему увагу.

Два знакових питання, що важливі сьогодні для мешканців району, на вимогу представників Батьківщини, депутати включили у чергу дня. Мова йшла про питання недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, та скасування абонплати за послуги з газопостачання.  Питання доволі складні, бо торкаються практично кожного українця, і єдине, що вимагалось у цей день від депутатів проголосувати за звернення до керівництва країни із зазначенням фактично позиції людей, що не згодні з такою державницькою політикою.

Натомість, коротка інформаційна новина офіційного сайту ради красномовно інтерпретує депутатську позицію: Останнім питанням черги денної депутати заслухали проект  Звернення про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі, який внесла на розгляд депутатського корпусу депутат райради  В. Олексюк, але не всі народні обранці  його підтримали. Тому рішення прийнято не було»….

Це по типу ми дуже хотіли, але так вийшло. Насправді, за короткою фразою: «Не всі  народні обранці його підтримали», – криється  той вибуховий механізм, що коротне район і його мешканців вже найближчим часом. І поки мешканці району не усвідомлять, що їх інтереси у раді фактично ніхто не представляє, сформована більшість із Солідарності, Укропу, Радикалів і Опозиційного блоку вирішує питання земельних монополістів на чолі яких впевнено лідирує родина Кузьменків, і ряд менш дрібних фермерів, основне завдання яких скупити землю фактично за копійки. Вони голосують під «сімейний одобрямс».

Саме ж голосування обранців, що не підтримали звернення було банально прогнозованим. Очільник районної адміністрації Богдан Куруп сказав, що його фракція за це голосувати не буде, депутати із фракцій сателітів не підтримали – мовчки.

мораторій земля

Раджу зберегти результати поіменних голосувань за знакові питання, що можуть змінити життя на селі, щоб під час наступних виборів у вирі солодких обіцянок легко було розпізнати хто просто обіцяє, а хто реально працює.

Вам може сподобатися...