Активісти з Кіровоградщини збираються вирушити ходою на Київ змінювати владу (Відео)

ДжоганУ Кропивницькому громадські активісти, які об’єдналися проти рейдерства, зробили заяву про початок безстрокової акції та планують вирушити ходою на Київ.

Як повідомляє кореспондент сайту Про дерибан, таку заяву зробив громадський активіст, Голова самооборони Майдану Микола Джоган.

За словами громадських активістів до рішучих дій людей підштовхнули події у Бережинці, де бійці національної гвардії та поліцейські побили мешканців Бережинки та ветеранів батальйону “Донбас”.

“На Кіровоградщині процвітає рейдерство. А процвітає воно тому, що високі чини з Києва дають вказівки та покривають всі факти злочинів і люди почувають себе безнаказано. Ці події відбуваються вже 2 місяці. Голова ОДА Сергій Кузьменко очолює комісію по антирейдерству, однак про те що відбувається у Бережинці він не знав”, – говорить Микола Джоган.

Активісти обурені бездіяльністю влади відновлюють символи Револції Гідності та оголосили про початок ходи.

“Побили мирних людей, побили ветеранів АТО, побили мене, цим всим мою гідність принизили. Я і мої побратими будемо боротися до тих пір поки такі негідники керувати. Людей, які були замішані у корупції на керівних посадах немає бути”, – заявив Микола Джоган.

За словами активістів подібні намети як у Кропивницькому вже встановлюються в інших містах. Учасник Революції Гідності Василь Любарець відмітив, що як тільки збереться достатня кількість людей хода вирушить до Києва. За словами пана Кіровоградців підтримують у Вінниці, Кривому Розі, Черкасах, Житомирі, а також на Закарпатті у Виноградові та Мукачеві.

Василь ЛюбарецьВасиль Любарець оголосив 4 головні вимоги:

  1. Звільнення міністра України Арсена Авакова;
  2. Переатестація всіх працівників У МВС;
  3. Притягнути до відповідальності винних у побитті людей у Бережинці;
  4. Звільнити всіх політв’язнів, які захищали Україну.

Вам може сподобатися...