Адміністрацію губернатора Кіровоградщини звинувачують у підробці документів

Із заявою, про підробку документів в адміністрації обласного очільника Сергія Кузьменка виступив міський голова Олександрії Степан Цапюк, під час засідання виконкому, сьогодні, 16 лютого.

Як розказав міський голова Степан Цапюк у ході телефонної розмови губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко зазначив, що цього не може бути…

Мова йшла про підробні заяви батьків, діти яких навчаються у школах міста, що опалюються дров’яними котельнями, та яких не задовольняє рівень  температурного режиму.

У документах, що надійшли із області, щодо питання функціонування котелень на альтернативному паливі містились 3 заяви батьків із скаргами на недостатнє опалення шкіл, проте, під час вивчення проблеми, чиновникам із Олександрії вдалось з’ясувати, що заявники не тільки не проживають у місті, але й не звертались на особистий прийом до начальника обласного управління освіти Володимира Таборанського.

Вони вирішили піти шляхом підробки документів», – резумував Цапюк тримаючи у руках стос паперів, що надійшли до міської ради за підписом губернатора Сергія Кузьменка.

Юридична оцінка службовців міської ради вбачає у даній ситуації ознаки статті 366 Кримінального кодексу України – службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.

Якщо ж факт підроблення доведуть, то карається це штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За дорученням мера Олександрії документи скерують у прокуратуру міста для подальшого реагування.

Вам може сподобатися...