5% до одноразової допомоги ветеранам Другої світової

Через поштові відділення зв’язку чи банківські установи управління праці та соціального захисту населення Олександрійської  міської ради виплатить ветеранам одноразову грошову допомогу до 9 травня.

Загалом, сума Державної допомоги у 2016 році збільшиться на 5%

Відтак, учасники війни та в’язні концентраційних таборів, насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, учасники боротьби у тилу ворога отримають 170 гривень.

Члени сімей загиблих а також  чоловіки (дружини)померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, що були визнані за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва, які не одружились вдруге отримають по 465 гривень.

Безпосередньо учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (які на момент ув’язнення не мали 18 років), в’язням концентраційних таборів, а також дітям, які народились у неволі через примусове тримання їх батьків виплатять по 920 гривень.

Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

інваліди Другої світової війни І групи – у розмірі 2975 грн., інваліди ІІ групи – 2600 грн., інваліди ІІІ групи – 2310 грн.

Державну допомогу в Кіровоградській області отримає 33 тисячі мешканців, на суму у майже 22 мільйони гривень.

Важливо, що для отримання відповідної допомоги не обов’язково звертатися до територіальних органів соціального захисту населення, усі виплати нараховуватимуться відповідним категоріям громадян в автоматичному режимі.

Вам може сподобатися...