2000 земельних ділянок отримали військові на Кіровоградщині

1329409955_zemelnyi-uchastokУ Кіровоградській області військовим передали більше 2000 земельних ділянок, про таке йдеться на сайті Урядового порталу.

Учасники антитерористичної операції Кіровоградщини отримали 4908 дозволів на розроблення земельної документації. Після завершення процедури оформлення ділянок у власність військові отримають у розпорядження землі загальною площею 8822,3 гектара.

Найбільше учасників АТО отримали земельні ділянки у Кіровоградському (635 площею 1080,5 га), Новомиргородському (360 площею 661 га), Олександрійському (331 площею 652,4 га), Компаніївському (329 площею 660,2 га), Новоукраїнському (262 площею 496,5 га) районах області.

Завершили процес оформлення землі 2038 учасників АТО.

Депутати Кіровоградської  міської ради просять передбачити для військових ще й грошове відшкодування у разі неможливості отримати учасниками АТО земельних ділянок. З такою ініціативою до Верховної Ради звернулись депутати Кіровоградської міськради, які входять у комісію з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони природного середовища.

Кількість військових, які повернулися зі сходу України збільшується, а земельних ділянок  не стає більше. Вже декілька міськрад по Україні підтримали дане звернення, аби на законодавчому рівні прийняти це рішення”, – зазначив голова комісії Юрій Деркаченко.”Кількість військових, які повернулися зі сходу України збільшується, а земельних ділянок  не стає більше. Вже декілька міськрад по Україні підтримали дане звернення, аби на законодавчому рівні прийняти це рішення”, – зазначив голова комісії Юрій Деркаченко.

Нагадаємо, що надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Вам може сподобатися...