В Олександрії Солідарність так і не визначилась, вони «розумні чи красіві»

Я навмисно чекала кілька днів не коментуючи події, що відбулись в Олександрії під час розгляду питання про звернення до Президента, Прем’єра та голови НКРЕКП  про скасування постанови щодо встановлення тарифів (фактично абонплати) на послуги з розподілу природного газу.

Не коментувала, бо сподівалась все ж знайти здоровий глузд у позиції місцевого осередку Солідарності щодо цього питання, але ясного бачення у політиків, нажаль, немає. Зате є чітка та структурована позиція, жодного голосування у радах, що може зачепити імідж Президента, і байдуже, що місцеві депутати повинні діяти в інтересах громади.

 У вівторок в Олександрійській міській раді відбулось сесійне засідання, на якому депутати розглядали питання «Про звернення до Президента, Прем’єра та голови НКРЕКП  про скасування постанови щодо встановлення тарифів (фактично абонплати) на послуги з розподілу природного газу».  Звернення таки прийняли, проте Солідарність та 1/3 Укропу депутат Юрій Мельник проголосували – проти.

Вишенькою на цьому “торті абсурду” стали одкровення Андрія Коломійцева про фізичні можливості та реакцію Прем’єр міністра країни пана Гройсмана на питання про введення абонплати за газ. Його цитата впевнено очолює рейтинг тижня під назвою: «Прем’єр для мене не авторитет)))

Далі дослівна цитата Коломійцева: Гройсман там ругався і топав ногами», – це все що треба знати про шанобливе ставлення представника Солідарності в Олександрії до власного однопартійця і чиновника державного рівня. Аплодую.

Коломійцев, під час сесії в міськраді, у важкому виборі: до розумних чи красивих зміг власною промовою затьмарити  навіть мера Києва Віталія Кличка. Я, чесно кажучи, з його виступу мало що зрозуміла про позицію фракції Солідарність щодо скасування абонплати за газ. Політик начебто дуже проти тарифу, але одночасно – за, і – не визначився. Тому, цитата прямим текстом:

Будемо об’єктивними і откровенними (авт..відвертими) між собою, це суто політичний піар. На сьогодні, це питання поставлене там вищим правлінням партії і мають бути на всіх щаблях влади, там на всіх: на районних, на місцевих, на обласних, це звернення прийняте. Тому, ну перше, це піар в якому ми не хочемо брати участь…

Тому, на сьогоднішній день, немає рішення, воно буде відмінено, повірте, ви побачите його, що його не буде… і голосувати за це ми не бачимо необхідності…

Якщо чесно, мені також було цікаво взагалі де вона взялась (авт. абонплата за газ) і що це таке, і навіщо вона людям, і чому людям ніхто це не пояснює? Да, воно прийнято неправильно, воно нікому не подобається і мені, також, воно не подобається.  Я не розумію як можна людям пояснити навіщо воно треба і навіщо платити більше за цей газ…

ТОМУ, ПОЗИЦІЯ ФРАКЦІЇ СОЛІДАРНІСТЬ, МИ ЗА ЦЕ НЕ ГОЛОСУЄМО, ТОЧНІШЕ МИ БУДЕМО ГОЛОСУВАТИ ПРОТИ”.

А вже «завтра» Олександрійська Солідарність під керівництвом Андрія Коломійцева роздасть містянам безкоштовні саджанці, щоби ті спішили на власні городи, і все ж змогли вижити після отриманих платіжок за комунальні послуги, встановлені фактично з мовчазної згоди Солідарності.

Шкода, що у реалі відсутня корисна функція сміттєвий кошик, бо так іноді хочеться натиснути DELETE на ту політичну партію і політиків, що надувають мильні бульби, там де мали б працювати на громаду. Щоправда, як доводить практика такі діячі мають функцію відновлення навіть після ганебних скандалів і плямистої репутації, щоправда щоразу у іншій партії, і за дивним збігом, лідером якої є завжди діючий президент.

Вам може сподобатися...