Олександрійський Укроп, як маніфест політичної неспроможності

Політичні скандали, та партійні інтриги, що кипіли в Олександрії протягом року, вочевидь, знову набирають оберти. Міський осередок українського об’єднання патріотів – Укроп просить містян більше не асоціювати власних представників у міськраді Руденка та Шевченка з партійною організацією.

Така інформація з’явилась на сайті організації, ще у п’ятницю.

Звернення надто суперечливе і, на мій погляд, свідчить про те, що олександрійський Укроп – організація з випадкових людей, які хотіли би впливати на політичні процеси в Олександрії, але не знають як.

Вибори 2015 в місті, окремими політичними силами, вибудовувались як ігри у стратегію. PRODEREBAN уже піднімав питання про кулуарні домовленості у міській раді та про те, що фактично Укроп та його представництво по кандидатам формувалось як бонусний баланс олександрійської Солідарності в пакетному голосуванні з кількісного складу ради.

Ця технологія у країні не нова, та протестована в нашому місті як на формуванні представництва у виборчих комісіях (це коли громадяни начебто представляють різні партії як члени комісії, а фактично працюють на конкретну партію), так і у формуванні виборчих списків кандидатів.

Депутат Руденко, ще у квітні 2016 року вголос заговорив, що партійці Укропу керовані представником Солідарності Андрієм Коломійцевим, і хоча останній заперечує власний вплив на укропівську політику, іноді факти є красномовніші за слова.

Політика партії заключається в тому, що Давидов, голова місцевого осередку партії Укроп, подзвоне перед сесією і скаже, чи нам заходити, чи не заходити, реєструватися, чи ні, і як голосувати – «за» чи «проти». А перед тим, що йому скаже депутат Коломійцев. Я сказав, що я таку політику підтримувати не буду». Ігор Руденко, 08 квітня 2016 року

Олександр Давидов

Олександр Давидов, голова Олександрійського міського осередку партії “Укроп”

Олександр Давидов, який є очільником міського укропівського осередку не надто переймається його популяризацієї. Де – юре, саме він формував списки кандидатів у місцеві депутати у 2015 році, і навряд чи Шевченко і Руденко потрапили у цей список випадково. Ставка робилась на учасників АТО. Тоді вищезазначені кандидати отримали партійні квитки, а партія надто високі результати і 3 депутатські мандати. Очевидно, що результат неочікуваний, бо сформований кандидатських список включав у себе тільки 4 прізвища.

Де – факто, Давидов для олександрійців персона не політична, працював кореспондентом районної газети «Сільський вісник», що підпорядкована Олександрійській РДА, а тому не важко припустити, що за браком кадрів тодішнє керівництво району в особі Коломійцева не тільки запримітило хлопця, але й перетворило його на голову олександрійського осередку Укропу.

Про не самостійність цієї політичної організації свідчать і інші факти. Наприклад, популяризована діяльність на благо громади депутатом Сергієм Мельником відбувається у його власній громадській приймальні, що за збігом обставин знаходиться та території підприємства КД Транс, очільником якого був Андрій Коломійцев.  Саме ж підприємство має стосунок до бізнес- імперії родини Кузьменків.

І як би мене не переконував пан Коломійцев, Укроп в Олександрії таки політичний сателіт Солідарності.

Завуальована заява укропівців з проханням не асоціювати Ігоря Руденка та Павла Шевченка з політичною партією «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» та заклик їх  здати свої депутатські мандати, на мій погляд маніфест неспроможності говорити правду.

А ситуація абсолютно банальна.  Коли Шевченко та Руденко потребували допомоги у працевлаштуванні – Цапюк зорієнтувався швидше ніж Кузьменко. Саме тому єдиним докором та підставою скласти депутатські мандати є їх робота на КП «Олександрійський центральний ринок».

Працевлаштовані» депутати стали опосередковано підлеглими керівництву  міста і перестали цікавитись проблемами своїх виборців», – із заяви  Олександрійського міського осередку партії «УКРОП».

Насправді це смішно, бо мандати закликають скласти через втрачений над ними контроль, і втрату двох голосів у кошику Солідарності.

Вам може сподобатися...