Олександрійська тарифна сесія розчарувала у Солідарності

Коломійцев сидів мовчки, періодично поглядаючи то на власне взуття, то підводив очі на стелю.  У цей момент в його голові, напевно, боролось добро і зло, але політична доцільність ніяк не відступала))))).

Для мене це була одна з найвеселіших сесій міської ради, бо стільки експресії і драматизму міг видати тільки депутатський корпус, що щойно повернувся з  канікул.

І хоча тарифне питання і голосування щодо нього нічим новим мене не здивувало, розклад подій PRODEREBAN опублікував ще кілька днів тому, і прогноз сьогодні виправдався на всі 100%. Проте, манері подачі матеріалу я аплодую практично стоячи.

Трохи сумбурно, з надривом у голосі від хвилювання,  депутат Заріцький читав з папірчика заздалегідь підготований виступ. Читав справді завзято, і я, навіть, дуже повірила, що він справді вболіває за людей і турбують його тарифи, точніше їх розмір… Насправді ж історія з піднятим питанням про тарифи ніщо інше, ніж образа Віталія Васильовича на працівників міськради, бо вони проігнорили, його запит, вірніше не проігнорили, а, як і «годиться чиновникам», просто дали депутату відписку з набором букв на 6-ти аркушах. Саме ця відписка і стала приводом для винесення питання по тарифам на сесію, а не турбота про людей, як я наївно могла подумати. Депутат Заріцький цього і не приховує, а детально пояснює з трибуни чого підняв питання тарифу.

Тему закрив Сергій Гриценко, який чітко так зі знанням справи сказав, що тариф Житлогоспу – норм, ну а той хто не довіряє, хай створюють ОСБіБі, так і сказав з бібі в кінці)))).

Практично вкатав міську Солідарність у імпровізований асфальт мер міста Степан Цапюк, який безапеляційно заявив:

Що не зрозуміло???, Коломійцев, що Вам не зрозуміло?, ну це ж ти хороводом цим керуєш весь день… (маючи на увазі присутніх на сесії ради городян, що прийшли разом із Сергієм Горбачовим протестувати проти тарифу)

А згодом Цапюк продовжив власний спіч чим остаточно ввів Андрія Коломійцева у дуже некомфортний стан:

У нас сидить тут представник Президента, Коломійцев, так нехай він пояснить чого вода піднялась, чого ще на 5 грн. воду хочуть підняти. Чого газ піднімається… От поясніть, ви представник Президента, встаньте і поясніть всім людям, чому???»

Але у Андрія Коломійцева, на жаль, не було такого папірця із текстом як у Заріцького, того промову мера він делікатно проігнорив…

Вам може сподобатися...