«Чтобы жить красиво –  нужна ксива»

rodovoe-gnezdo2Сестри, брати, сини, доньки та інші недалекі родичі представників депутатського корпусу Олександрійської міської ради є не просто родиною політиків, вони стали частиною нашого життя, одразу з того моменту, як отримали горде звання помічник – консультант депутата.

50 помічників на 36 депутатів, що представляють місто у раді. Коефіцієнт відповідальності мав би зашкалювати, проте результат дієвості – нульовий.

Тож, кому і навіщо знадобилась красиві посвідчення?

Рекордсменами з кількості помічників є депутати міської ради, що представляють пропрезидентську силу. Михайло Сулятицький отримує підтримку від п’яти власних помічників. Проте, чим займаються його консультанти достеменно невідомо, бо за півроку депутатської діяльності Михайло Михайлович особливо активності у раді не проявляв, спромігся на два звернення і ті, не власного авторства. П’ять помічників, що представляють Сулятицького, всі без винятку, працюють на підпорядкованому йому підприємстві ТОВ «ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш».

Андрій Коломійцев має чотири помічника. З-поміж інших консультують Андрія Олександровича – юрист Андрій Альпов, відомий активною участю у виборчих кампаніях в Олександрії, Володимир Ковальчук, що змінив на посаді директора ТОВ «КД-Транс» саме Коломійцева, коли той стрімко розпочав кар’єру політика.

Сергій Ракута може розраховувати на підтримку власної сестри Світлани Гаврилової, яка є директором ПП «Казка» і має посвідчення помічника консультанта депутата міської ради.

Загалом у представників БПП Солідарність 17 помічників – консультантів. Депутати фракції впевнено посідають перше місце за кількість виданих посвідчень.

Партія Батьківщина є срібним призером у виданих посвідченнях помічникам. В середньому по два помічника консультують депутатів від цієї фракції. Лідером за кількістю оформлених посвідчень є Валентин Жежеря, що має 4 помічника, але й результат дієвості у депутата найкращий у раді, бо саме він є лідером за кількістю запитів і звернень.

Олена Богоявленська отримує консультації у двох власних помічників, одним з яких є Вадим Півняк, який є претендентом на члени виконкому Олександрійської міської ради.

Загалом у Батьківщині 11 помічників-консультантів. І переважно це люди, які претендували на депутатство від цієї партії, проте у виборах перемогу не здобули.

Бронза за кількістю помічників у Сили людей. 10 консультантів допомагають депутатам вирішувати питання громади. Лідером тут є Олег Холохоленко, що спромігся видати посвідчення чотирьом особам в тому числі і брату.

Опозиційний блок має вісім оформлених помічників. Анатолій Горошко, вочевидь, довіряє виключно власній родині, бо посвідчення видав доньці та сину. Родинні симпатії найбільше притаманні саме представникам Опозиційного блоку, депутати від цієї фракції є лідерами з виданих посвідчень власним родичам. Не виняток і Віталій Лоцман, який консультації отримує від власного брата.

У Самопомочі та Укропа 2 та 3 консультанти відповідно, але через відсутність активності від цих політичних сил, вочевидь, посвідчення їх помічники використовують за принципом, щоб було.

Самодостатніми вважають себе представники Радикальної партії Олега Ляшка. З результатом 0 – радикали стають аутсайдерами з кількості помічників-консультантів.

P.S Депутат    місцевої    ради    може    мати    до    п’яти помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах. Персональний     підбір     кандидатур      на      посаду помічника-консультанта  депутата  місцевої  ради,  організацію  їх роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює  особисто  депутат місцевої ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень.

 

Вам може сподобатися...