8 zаsranсiv подерибанили село Войнівка (ВІДЕО)

Поліція, заляканий сільський голова, просто офігевші від беззаконня чиновників люди та ігри власними  маріонетками, які практикує Сергій Кузьменко.

Це, в принципі, коротко про те, як живуть люди в олександрійських селах. Але ви про це навіть не знатимете, бо журналістів у місті Олександрія купують пачками, навіть принципових, купують не дорого, але цього вистачає на ідеально змонтований імідж Кузьменка, зокрема на телеканалі Контакт – ЛТД. Ні, губернатор «башляє бабло» не особисто, він просто купляє цілі телеканали, звісно на підставних осіб, ну так, щоб було тихенько.

8 ранку понеділка. Телефонний дзвінок на мій мобільний, і надто напружений жіночий голос у трубку, заплутаними через емоції фрази: «Будь ласка, приїдьте, нам нема на кого надіятись. У нас крадуть село. Тут міліція. Їх багато, аж 8 чоловік. Вхід у селищну раду заблокований».

Михайло Ручйов сільський голова села Войнівка, що на Кіровоградщині прокоментував PRODEREBAN власне бачення конфлікту на селі.

Люди кажуть, що це з його подачі село може приєднатись до селища Приютівка, навіть проти волі громади, думають, що без тиску погроз і шантажу тут не обійшлось. І, насправді, не обійшлось, а ще без великої політики, без Сергія Кузьменка і його посіпак. Ціна питання – земля і необмежена влада. Я думаю, що хтось дуже хоче відчути себе феодалом. Чи то через власні комплекси, або ж «копняка під дупу» дає власне марнославство. Так чи інакше, але через чиєсь не надто здорове ЕГО людей фактично хочуть колективізувати. Нічого не нагадує?.

Якщо коротко, то як інформаційний шум ситуація виглядає так. Вікторія Лисенко, селищний голова Приютівки відчула шалене бажання, і що важливо, побачила у підпорядкованому їй селищі потенціал на цілий центр об’єднаної громади. Хто був у Приютівці той знає, що до центра цивілізації там ой дуже як далеко. Сумніваюсь правда, що то було самостійне рішення Вікторії, згодом підтримане місцевими депутатами.

На інформаційний запит PRODEREBAN, селищний голова Вікторія Лисенко не відповіла, видно немає часу, бо гасає по сільським зборам. До речі, я спілкувалась із людьми, які живуть у селах, що планують долучити до об’єднаної громади, люди категорично проти, вони хочуть жити самостійно і нічого не змінювати у питанні юридичного існування вже діючих сіл. І тут інтрига, бо у телефонній розмові пані Лисенко мене запевнила, що насправді, люди дужу-дуже хочуть об’єднатись, і у неї вже навіть є рішення про об’єднання з сільських рад.

Така нестиковочка пояснюється дуже просто. Збори по селам і справді проходять, але на них не запрошують звичайних жителів, просять тих, хто залежить від бюджету, трохи тиснуть, щоб голосували за приєднання, бо втратять роботу, а далі питання техніки: написати протокол і правильно мотивувати сільських депутатів.  А правильна мотивація, це як правило: купівля, погрози, шантаж.

Наприклад, мені дивно коли люди просто в очі один одному починають сваритись за 200 гривень, які взяла, наприклад, Леся з села Косівка від пана Замкового за позитивний голос щодо приєднання до Приютівки, а потім змінила думку, і проголосувала – проти. Я от думаю, з якого такого дива Замковий «башляє бабки» селянам тільки за те, щоб протягнути рішення і об’єднати села. А дива тут зовсім і нема, зате є Сергій Кузьменко, що за дивним збігом є кінцевим бенефіціаром фірми «Колос», якою і опікується Олександр Замковий і якому, вочевидь, дано «каманду фас», «порішати питання приєднання».

Взагалі, прізвище Кузьменко, наприклад на зборах у Войнівці, лунало практично як тост. Вдячні люди на все село дякували благодійника за хату куплену директорові школи за 10 000$, і за хату лікарю за 15 000$, дякували за те, що будує  Храм і навіть обіцяє вкласти гроші в побудову мосту. Судячи з похвальних од, пан Кузьменко вклав кошти чи не в кожну хату, а тут облом, громада сказала, що не хоче до Приютівки, і присутні від нього посіпаки, трохи напряглись.

За підсумком зборів села у Войнівці, бажаючих громадян стати однією громадою із Приютівкою – не виявлено. Люди звернулись до голови села Михайла Ручйова з проханням накласти вето на рішення сесії про згоду на об’єднання, кажуть, що ніколи не визнають депутатського голосування 8-ми запроданців у корівнику, тихенько від всього села.

Це було у суботу, 15 липня, задоволені, що їх нарешті залишать у спокої люди, розійшлись по домам. Вони іще не знали, що марнославці не здаються, а вкладене в об’єднання бабло, на купівлю голосів повинно бути відпрацьоване. Я не знаю з яким сумлінням зараз живе сільський голова Войнівки, – Ручйов, але його очі, що бігають, як у заляканою канарейки, реально видають всю безвихідь його ситуації. Він справді дуже заляканий, заляканий настільки, що викликає поліцію навіть у ті моменти, як до нього приходять місцеві мешканці на прийом. І ці 8 поліцейських, що блокували сьогодні раду, насправді боронили сільського голову від незручних питань.

На сьогодні, вето швидше за все не буде, бо пан Ручйов просто не бажає скористатись власним правом і улагодити спірну ситуацію із об’єднанням мирно. Буде скликана сесія, яка швидше за все знову пройде в корівнику, і ті ж 8 засранців депутатів знову погодять об’єднання. Я дуже хочу помилятись, і сподіваюсь на здоровий глузд всіх учасників цієї історії.

Далі буде…

P.S. В питанні об’єднання сіл в одну велику громаду не все так однозначно. Це об’єднання треба виключно чиновникам і олександрійський район зараз дуже лихоманить.
В чиновників сиплеться хатка, бо ради одна за одною говорять про незгоду з об’єднанням. Про це вже заявила Андріївська сільська рада, завтра прийматимуть рішення у Ізмайлівській та Косівській раді. Войнівка гучно бунтує проти приєднання.
За широку перспективу великої громади з центром у Приютівці земляки Кузьменка із Головківки, але ця штучна любов, навряд чи відбудеться, бо Закон про те, що  територія об’єднаної територіальної громади має бути нерозривною, ще ніхто не відміняв.

Вам може сподобатися...