Звести баланс…

В Олександрії підприємців Центрального ринку «взяли на олівець».

Підприємців які працюють на Центральному ринку в місті Олександрія і які вправно сплачують кошти та досить вагомо наповнюють міський бюджет нарешті поінформували про рішення виконкому щодо умов надання торгівельних місць. Ну як поінформували, звісно гучної кампанії з тихого загону у стійло  у місті не відбулось, просто дали в руки обдертий клаптик паперу, який відтепер слугуватиме їм як посібник із торгівлі. Зекономили не тільки на папері, але й не побажали власний документ оформити як документ, рішення поважного органу за який метали списи та дерли на собі сорочки поважні боси олександрійського політикуму не містить ані підпису його виконавців, ані жодних вихідних даних.

І така таємничість є виправданою. Відповідальний за «неспокій» в економічній сфері Олександрії Сергій Гриценко, політик якому важко визначитись із власною політичною належністю, а ще важче із громадською позицією про те, чи дружить він із владою чи критикує її, на сьогодні при посаді, а відтак напевно думає, що має право на контроль.

Ці вигадані правила і вся ця ситуація більше схожа на маячню. Не є повноваженням виконкому дублювати умови Закону а тим більше бути контролюючим органом. І хоча правила не містять жодної крамоли, бентежить інше – нав’язані підприємцям співбесіди, які начебто будуть проходити у економічного заступника, і де, як на сповіді, вони мають розказати про власний бізнес усі нюанси. А ще незрозуміла та неповага, до людей, які фактично утримують всю ту чиновницьку рать сплатою податків. Не гідно опускатись до зачовганих папірців і вимагати підпис за отриману «бамажку» з повним описом власного ФОП. Це виглядає приблизно так, що тримайте і не кажіть, що не попередили. Ну і ще, як додатковий пофамільний перепис підприємців ринку.

Чесно, ну просто не можу уявити все це у будь-якій цивілізованій країні, де до людей ставляться не тільки з повагою, але й з довірою. Де позиція того, хто сплачує кошти до бюджету є непохитна, і після моменту його реєстрації як підприємця важливо тільки ідентифікаційний код, а не гори паперових дозволів. І розумію підприємців, коли кожен навіть найменший посадовець  хоче хоча б щось з них та урвати, “виходити із тіні” стає менш рентабельно, і навіть не для бізнесу, а у ситуації просто звести баланс.

Вам може сподобатися...