Я тут подумала…

634-televizor_nash_mozg

Доки prodereban.com.ua готується до старту аналітичного ток-шоу «Топ by demkovska» в телеформаті, треба трохи проаналізувати політикум міста, ну так, щоб не дуже розслаблялись. За останній час сталось багато і різного, і, як на мене, з неприємним сіруватим відтінком.

Популізм, нездійснені обіцянки і просто відверті маніпуляції – та основа за якою живе політикум в Олександрії.

Образливо, що журналістика втратила право бути незалежною, а представників ЗМІ використовують як звичайний майданчик для піару, де рівень резонансності новини визначає не її суспільна значимість, а та ціна, яку за неї заплатили.

Я кілька років не дивлюся телевізор, з чіткого переконання, що новини широкого вжитку зумовлені не інформувати, а створювати суспільну думку. А далі, нав’язані нам теми ми сприймаємо, як власні думки та світогляд.

Мене напрягла, та прес-конференція, що утаємничено відбулась у суботу від Солідарності. Не личить партії Президента ховатись від незручних питань та ситуацій. Інформація ж не фінанси, не доцільно тримати її в офшорах 🙂

Я чітко розумію, що, насправді, всі вболівання за швидкі зміни виконавчого комітету в місті разом з заступниками Степана Цапюка наразі не справдяться. Різні вагові категорії у опонентів. Особисто для мене є очевидним бажання депутатів демократичного спрямування не на те, щоб відбулись якісь істотні зміни, як щоб змінились сфери впливу. Нажаль, ці зміни суто технічні, і до покращення життя городян навряд чи призведуть.

Не буде змін через старі підходи до реалізації політичних нововведень.  Це як їхати на трамваї і прагнути повернути туди, де немає рейок.

Особисто у мне не було жодних сподівань, на тези про «жити по новому», бо такі зміни анонсували ті, хто мав можливість «почути кожного» і «подолати руїну».

Давайте відверто, близько 10 років, я про політичне життя Олександрії знаю далеко не з новин, і оцінити рівень порядності впливової політичної особи можу з заплющеними очима, бо для мене головним критерієм є не так те, що корисного зробила людина, як те, яку репутацію вона має.

Далеко не всі представники депутатського корпусу VII скликання можуть відверто говорити, що вони в раді, щоб змінити місто на краще. Більше тих, хто прагне підлаштувати ситуацію під амбіції і змінити місто під себе.

Мене не тішить перспектива спекуляцій на тему, – ви змінюєте виконком, ми приходимо на сесії. Вважаю, що саме такий підхід дає можливість меру та його оточенню довічно обіймати «перші» крісла. Я не вірю, що змінивши заступників буде більше можливостей здійснювати перевірки корупційних складових у діях керманичів міста. Не розумію, що заважає здійснити ці перевірки уже зараз, адже депутатська більшість існує. І взагалі, вся та ситуація про якусь «фантомну» боротьбу актуально і виграшно виглядала у лютому, в квітні все виглядає вже смішно. Може варто за Бренсоном: «К черту все! Берись и делай!».

І ще, я не вірю в коаліції, які б не були домовленості вони працюють до моменту старту виборчої кампанії, а далі, однозначно, кожна партія буде сама за себе.

Вам може сподобатися...