Всім “ша”, Гриценко на роботі )))

Чиновники з Олександрії  паперову роботу замінили на «роботу в полях». Відтер вони роблять набіги на ресторани та продуктові магазини, називають  ці заходи рейдами, і вважають, що таким чином спонукають підприємців працювати у правовому полі. Куратор і головний ініціатор рейдерських перевірок заступник мера міста Олександрії Сергій Гриценко.

Головний борець за справедливість, Сергій Петрович вже не прагне подобатись підприємцям, тепер він прагне їх тотально контролювати.

Чого тільки варті методичні рекомендації, що за ініціативи Гриценка сьогодні голосував виконком міської ради.

Простим розчерком пера Сергій Петрович спонукає кожного олександрійського підприємця у низькому поклоні завітати до приміщення міської ради, (інтуітивно відчуваю, що ці візити проходитимуть переважно у його кабінеті), та принести туди папірець з детальним описом власного бізнесу. А далі вже скласти аж дев’ять дозвільних папірців за можливість працювати на ринку Олександрії, а якщо папірців немає, то будьте певні, що керівництво ринку сповістить куди треба і ви – податковий боржник. Є у переліку пункти і про аналізи, але і так очевидно, що новий зам «вирішив напитися підприємницької крові».

Кажуть, влада псує людей, а вірити політикам марна справа, вони забудуть свої обіцянки, як тільки отримають свій мандат.

З цікавістю для себе ознайомилась з тим періодом життя Сергія Гриценка, коли він не скупився на обіцянки, а підприємці йому вірили.

Проста звітність, мінімум перевірок та бюрократії, – таку обіцянку давали радикали у 2015 році. Гриценко не тільки не виконав цей пункт програми, але й нахабно його знівелював.

Проте, подвійні стандарти як норму він використовував і раніше, коли працював все на тому ж комунальному ринку заступником директора і став фігурантом гучної кримінальної справи за фактами розкрадань коштів комунального ринку в особливо-великих розмірах за допомогою «піаніно» – дублікату офіційного касового апарату ринку, на якому вдома працівники комунального підприємства друкували фальшиві касові чеки.

А поки ви збиратимите дозвільні папірці, Сергій Петрович не втрачатиме часу, бо хоч він і не знає про розмір власної заробітної плати, він вміє вести бізнес за бюджетні кошти.

Вже у понеділок, PRODEREBAN розкаже про  угоду на 700 000 грн., і про те, як звичайний міський чиновник, радикальний депутат Сергій Гриценко зміг переконати директорів місцевих шкіл одночасно придбати комп’ютерну техніку на шалені суми, не без вигоди для власного сімейного бюджету.

Вам може сподобатися...