В Олександрії центр міста зробили пішохідним, нє –  не чули?

В Олександрії центр міста зробили пішохідним, нє –  не чули?

Відсьогодні, площа Соборна в Олександрії мала б стати пішохідною. Але чуда не сталось. Машини як їздили так і їздять. Всі чекають спецзнаків про заборону, а поки їх немає, плювати водії хотіли на мерські ініціативи, навіть якщо вони проголосовані виконкомом.

От чогось явно не вистачає місту. Чи то ініціативи якісь передчасні чи характером хтось не вийшов. Та, скоріш за все, бракує послідовності в діях. Сказав – зроби.

З іншого боку – у нас практично відсутня громадська позиція, іншим словом в Олександрії живе багато пофігістів, тому так і живемо – сіренько, як на мене.

Найбільше ж мене смішить battle між містом і районом, вірніше між босами політичних кланів.  Чиновники і справді не помічають як смішно виглядає їх ефемерна боротьба.

Цапюк сказав: «Закрию площу»! Володимир Ковальчук, який нині керує підприємством з перевезень «КД – Транс», що належить родині Кузьменків , каже: «Ми як їздили так і будемо Їздити». Смішно, ви ще лопатками в пісочниці побийтесь)))

Мені, як мешканці міста Олександрія, районні автобуси посеред центральної площі «нижче спини», так само як і міські.

Особисто я абсолютно підтримую закриття центральної площі міста, в ідеалі на завжди. І щоб інфраструктура гарненька була довкола. Тому, якби я керувала містом, рішення про закриття було б виконано в 24 години, без жодних поступок будь-якому з учасників дорожнього руху.

Як думаєте, площа  таки стане пішохідною? Коли?

Вам може сподобатися...