Тарифні спекуляції, депутати в Олександрії розпочинають ігрища в політиканів

Мені не подобаються цінники на комуналку.  Взагалі не подобаються. Точно так само як і всі інші цінники на комунальні послуги, бо вони просто шалені.

Хто відповідає у нашій країні за тарифну політику – уряд. Яка партія нині при владі – Блок Петра Порошенка Солідарність. То хто винен що люди живуть дууууже бідно? БПП Солідарність і це очевидно.

Найбільше мене дратують ці примітивні містечкові загравання з зубожілим населенням. Ми такі класні, і так стараємось,  щоб вам людоньки жилось краще. ФУУУУУ. Смердить політикою і я вам розкажу звідки тхне.

Чогось політики думають, що тарифне питання найбільш вигідно відображає зростання їх політичних рейтингів, саме у той момент, коли вони починають вболівати за зниження тарифів.

Я намагалась абстрагуватись від дурнуватого відео де з серйозними обличчями депутати від БПП Солідарність реєструють проект рішення про скасування тарифів Житлогосту. Я навіть не хотіла писати цей пост коли прочитала в газеті про те, що 17 підписантів, що є депутатами міськради скликають тарифну  сесію. Але я не втрималась від клацання по клавіатурі як тільки побачила новину, що Сергій Горбачьов спільно з «Шахтарями-інвалідами…» йде на міську раду, щоб розпочати там безстрокову акцію протесту до повної відміни тарифів за квартплату.

І тут мене реально дістало. БПП Солідарність в Олександрії настільки невпевнена у власних силах фракція, що аби почули їх скиглення, цим депутатам потрібна підтримка. А це значить, що зовсім немає впевненості у тому, що питання відміни тарифу таки набере необхідну кількість голосів у раді.  Але ж навіщо так безглуздо світити керовану у ручному режимі громадську організацію? Акція протесту в Олександрії з питань тарифів була б дуже нагальною, але ще у червні, а не нашвидку підігнала за партійною вказівкою якраз у сесійний день.

Моє бачення, п’ятниці 8 вересня… Тарифне питання матиме провальне голосування. Сергій Горбачьов  і компанія ораторів від громадськості звісно ж погаласує, але не довго і незмістовно. Безстроковість акції залишить власний слід тільки у електронному форматі новини.

З відкриттям політичного сезону, все тільки починається…

P.S Тарифна політика формується державою, а доки там хаос вболівати за сумління чиновників на місцях абсолютно безперспективно.

Вам може сподобатися...