Сергій Кузьменко. Перший, після «БОГА»

Днями губернатор Кіровоградщини Сергій Кузьменко відзначив день народження. Можливо широко та пафосно, а може скромно і кулуарно, історія про цю подію замовчує, але один подарунок обласному очільнику став доступний широкій громадськості, тому не має сенсу про нього не поговорити.

Окрилені успіхом та владними повноваженнями друзі губернатора, відтепер, не дарують вітальних листівок на день народження. Статус Сергія Кузьменка, як людини у якої все є, а за іншою версією тих, хто має честь з ним спілкуватись людини, яка стверджує, що все може купити, осіб ближнього кола заставляє напружити мізки, щоб привітати іменинника нестандартно.

Мільйонерів в країні тепер вітають фільмами.

«Метри» обласної журналістики, керманичі Кіровоградської ОДТРК, видали на гора ціле кіно, з красномовною назвою «Кузьменко. Олександрія. Олександрійський прорив у Європу». Автори, очевидно, ловили музу натхнення споглядаючи кіно про Ахметова «Президент: від мрії до звершень», і, як на мене, трохи рубанулись із назвою. Зважаючи на ту кількість лестощів і низьких реверансів від людей, чий добробут залежить від Сергія Анатолійовича, можна було бути абсолютно нескромними у назві, і кіно про велику людину назвати принаймні чесно, наприклад «Перший, після Бога», бо від величі і пафосу якими пронизане це подарункове відео, з’являється  нудотний присмак, який хочеться запити водою.

Кажуть, імениннику кіно сподобалось, думаю, що і друзі Кузьменка, ті, що замовляли фільм фінансово у накладі не залишались, навряд чи на рахунках ОДТРК з’явилась кругленька сума за виготовлення вітального відео, та й навіщо платити, якщо робочий час працівників обласної телерадіокомпанії оплачує держбюджет, і платники податків.

Зважаючи на масштабність постаті Сергія Кузьменка і на те, що кіно він вже отримав на свій 42 день народження, з нетерпінням, до ювілею, чекаю принаймні книгу – «Я – Кузьменко», ну а шо, в 45 вже можна сідати за мемуари.

Вам може сподобатися...