Про вікна та компенсацію

1-2

Программа реально працює і це – не реклама. Не дивлячись на всю недовіру, яку викликають у мене Державні програми, тим більше з поверненням коштів, заміну моїх металопластикових вікон дійсно компенсували.

Ремонт це капец, капец, капец, іноді здається що його справді можна тільки почати і цей процес безкінечний.

Вікна, не скажу, що вони були у мене погані, теж пластикові, але з під них якось постійно дмухало. І дмухало б ще довго, якби не друзі.

Стартувала програма з утеплення житлових приміщень та підвищення енергоефективності будівель ще у травні 2015 року. Діє в умовах кредитування «Ощадбанку» та «Укргазбанку». Кредит видається строком до трьох років з обов’язковим внесенням початкового внеску в розмірі 10% від вартості обраного вікна. Грошова компенсація надходить на відкритий банківський рахунок учасника протягом двох місяців після оформлення всіх документів. Компенсують від 30% до 70%. (70% для тих, кому призначено субсидію)

Фінансово це виглядає так. Я замовила вікна в Олександрійського представника фірми «Віконда» за 10 000 грн., одразу сплатила фірмі 1000 грн. Коли мої вікна уже поставили,  то мені видали акт виконаних робіт, з яким я і звернулась до банку. Сума, на яку мені видали кредит була 9000, із них 3% взяв банк за свої послуги. Далі кредит на 36 місяців під 25 % річних. Мені компенсували за програмою 2700 грн. За вікна, які коштують 10 000 грн. мій чек склав 7570 гривень.

За інформацією prodereban.com.ua на сьогодні, дана програма користується у місті величезним попитом. Існує навіть кредитна черга. За якою, наприклад, «Укргазбанк» продовжить видачу кредитів не раніше травня.

Тому, якщо що – поспішіть.

Вам може сподобатися...