Приютівська ОТГ… коли вибір сумнівний

Напевно, я чогось не розумію. Наприклад того, як зухвало чинуші підмінюють поняття, а люди, які безумовно вірять у те, що вони журналісти просувають нову реальність у нашу свідомість.

І я спостерігаю, спостерігаю, думаю… коли ж ця маячня закінчиться, коли нарешті у містечкових політиків з’явиться совість і …порожнеча. Нам готують нову реальність, в яку більшість із вас повірить, тільки тому, що ви перестали думати і аналізувати. Ви ковтаєте готовий продукт, який до вас вже давно пережували політтехнологи. І вірите у те, чого в реалі не існує.

Читаю коментарі олександрійців про те, як можна не дивитись телевізор, там же новини показують!?!?…Справді????? Ви точно впевнені, ще це новини, а не чергове промивання мізків?

Відкрила сайт Приютівська територіальна громада і оуєла… Серйозно??? Громада??? Читаю сайти і місцеві газети – таки громада, безальтернативно. Все просто: треба купити кілька депутатів, нашкрябати заздалегідь продиктоване облдержадміністрацією рішення, потім спалити саму раду і все… об’єднана громада готова.

А далі Сергій Кузьменко поплескає в долоні…привітає громадян із правильним вибором і поставить умовну галочку …… своїй геніальності.

Я бачила як проходять вибори в Приютівці… та й загалом в Олександрійському районі. Це мрак. Це той випадок коли не варто недооцінювати натовп коли мова йде про доленосні рішення. Це давно відпрацьована схема, коли на кожну дільницю делегується службовець районної ради для контролю за тим, як ви голосуватимите. Коли результат відомий ще раніше, ніж буде перераховано виборчі бюлетені, і вам таки впарять потрібного кандидата.

Мені, насправді, байдуже до цих об’єднань. Я про інше. Про країну в якій поважають закони, людей не мають за бидло, бо ці люди вміють думати і головне…. думають, а потім змінюють систему. А поки, на жаль, система ламає вас.

Вам може сподобатися...