Олександрійська РДА, моє критичне звернення

wx1080Олександрійська районна державна адміністрація хоча територіально знаходиться у місті, проте цивілізаційними благами поки користується з натяжкою. Ступінь інформаційної закритості керманичів району таке враження, що має гриф «цілком таємно». І навіть, якщо вдається натрапити на цікавий документ, то він написаний таким чином, що окрім підпису Богдан Куруп зрозуміти про що «бамажка» практично неможливо.

Не буду наводити відповідні приклади, бо реально від них тягне на сон, єдине напишу, що основні завдання Олександрійської районної державної адміністрації на офіційному сайті установи очевидно сформовані молодим та талановитим Богданом Курупом, який демонструє надсучасні підходи управлінської діяльності та креативність мислення, а тому завдання сформував чітко переписавши статтю 2 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації».

На сайті є колонка прес-служба, а далі посилання реагування на критику, і коли тиснеш на цей лінк висвічується цікаве повідомлення, що станом на 04 травня 2016 року критичних звернень не надходило. Що ж мій пост з критикою буде першим, щоправда сьогодні середа і вже 18 травня, напевно в когось глючить календар, або адміністратор сайту нікуди не поспішає.

А ще на сайті є така графа – публічна інформація, і лінк – оприлюднення декларацій державними службовцями і пустота…останній запис датовано 2 березня 2016 з декларацією А. Коломійцева як голови Олександрійської РДА.

Молодий та талановитий очільник району Богдан Анатолійович вкотре доводить, що професійність приходить з роками. А без відповідних підказок він поки не зовсім орієнтується в законодавстві, яке чітко передбачає, та зобов’язує державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. А ще оприлюднювати цю інформацію протягом 30 днів з дня їх подання шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування. А з січня 2014 року передбачає ще й оприлюднення майнових декларацій службовців на сайтах органів влади.

І навіть попри те, що Курупу довірили високу державну посаду голови РДА після встановленого до декларування терміну, проблему не виконання норм закону це не вирішує, чиновник повинен був оприлюднити на сайті райдержадміністрації власну декларацію за 2015 рік за період коли був заступником голови Олександрійської районної державної адміністрації. Повинен був, а не зробив, так само як і його заступники, що роками займають високі посади, з ігноруванням вищезазначеного законодавства.

Дуже сподіваюсь, що цю «технічну» помилку таки виправлять, і сайти органів влади нарешті перестануть бути просто номінальним набором букв, а прочнуть  інформувати населення про діяльність влади.

 

Вам може сподобатися...