Ну нафіга було палити сільську раду… а?

Скажу Вам так, журналісти в Олександрії не на стільки суворі, щоб прокидатись у власний вихідний з самісінького суботнього ранку і валити на роботу, а робота в селі. Раніше, працівників ТРК «Контакт», у цей день працювати не спонукав би навіть приліт НЛО з гуманітарною місією. Але пожежа у сільраді Войнівки створила диво. Дала мотиваційного копняка олександрійським ЗМІ. Правда не всім, тіко тим, хто входить до губернаторського пулу*

Я от взагалі не розумію, нафіга було палити сільську раду тільки для того, щоб на всю країну назвати Войнівку – ВАЙновкой, і голосно заявити, що процес об’єднання з Приютівкою вже не зупинити…

От мені, наприклад, було абсолютно фіолетово: хто з ким і як, але коли «колеги» починають нагло ліпити інформаційні приводи, там де сенсацією і не пахне, тупо  впарювати неіснуючі факти, доводячи інформацію до абсурду, то тут, вибачте, я таки «имею что сказать».

Я думаю, що той, хто дав вказівку спалити сільраду, зробив це у “профілактичних цілях”. По перше, щоб стало страшно.  По друге, треба бути повним ідіотом, щоб знайти розумну мотивацію цьому вчинку. Для мене цей підпал настільки безглуздий, як і пояснення сільського голови про те, що він думає, що то – підпал. Я навіть думаю, що сільський голова знає того, хто підпалив, бо сам відкрив двері ради і сказав Welcome. Але то, звісно, моє припущення, яке б напевно підтвердилось якби поліцейські брали пояснення у свідків із застосуванням поліграфу.

Взагалі будь-яка інформація залишає по собі – фон. У Войнівці фонить зацікавленістю Сергія Кузьменка. Йому справді цікаво приліпити Головківку до Приютівки, але без Войнівки це неможливо. Взагалі все це штучне об’єднання на добровільних засадах, очевидний фарс, але Кузьменко не з тих хто здається, а тому він втягнув у процес всі власні людські ресурси, ну і звичайно фінансові.

Ну погодьтесь, підпал сільради, з самого ранку  працюють журналісти, поліція це резонанс і надзвичайна ситуація у районі. На це якось мав би відреагувати губернатор, хоча б для того, щоб заспокоїти людей – тиша.

В цей день у селі збори мешканців на які офіційно запрошені всі  – від губернатора до голови райради і … тиша.  На збори до людей не прийшов навіть сільський голова. Натомість у ЗМІ міста розпочинається інформаційний вкид, що у село Войнівка на збори громади звозять людей із міста. Ця відверта брехня запускається рівно у той момент, як збори в селі вже ідуть, і присутні на них чітко бачать, що реєструють власну присутність конкретно мешканці села. Інформацію про довіз містян, у ЗМІ вкидує укропівець Роман Солонина, а Укроп, як відомо, в місті та районі керований підлеглими Кузьменка.

За кілька днів до суботи. Точно, слово в слово, про людей із міста, що відмовитись від об’єднання вирішувала не громада, а на зборах були олександрійці повторював мешканцям Войнівки Сергій Кузьменко, під час особистого прийому громадян. Іншими словами, губернатор дав зрозуміти, що об’єднання буде попри небажання людей.

Взагалі, цей підпал всі відпрацювали на відмінно. Про що свідчить його висока організація і продуманість всього процесу)))

Місцеві сайти наввипередки із розбіжкою у 30 хвилин інформаційно пояснювали, що ж трапилось у селі Войнівка. Селищний голова, Михайло Ручйов, що тиждень ходив по селу з охороною, рапортував на всі можливі камери, що підпал пов’язано з об’єднанням територіальних громад з Приютівкою чи з містом Олександрія!!!! Але ж Ручйов ще до цього інтерв’ю, вже тиждень як знав, що місто Олександрія не прагне об’єднання. То можна припустити, що така обмовка сільського голови свідчить, що підпал пов’язано з об’єднанням з Приютівкою? Щоб навмисно залякати село і безальтернативно нав’язати об’єднання?

Депутати, що «кинули» все село на об’єднання, як не з’являлись у публічних місцях, так і не з’явились. А думка людей, як була пофіг для чиновників, так і залишалась.

Як бонус, не можу не згадати лист сільських голів до преси, СБУ і ще там до когось, люди так старались, так старались, що в тексті звернення вказали, що його підписано цілими виконкомами і депутатськими корпусами сільрад.

Для простого читача цього епістолярного жанру цей лист не має жодної цінності, для того хто в темі є очевидним, що документ про злочинні 90-ті швидше за все «вигадували»  в райдержадміністрації району. Хоча, суботнього ранку, там навряд чи хтось працював, тому можна припустити, що текст не підписаного звернення написали самі журналісти – телевізійники. Які і так працювали у вихідний, і які уміють звичайні букви трансформувати у складні речення, про деструктивні елементи, і 90-ті.  Саме тому, у тексті звернення немає підписів. У повідомленні йдеться, що звернення підтримане виконкомами і депутатським корпусом шести сільських і селищних рад, але ж для цього треба було, щоб одночасно по всіх радах, саме 22 числа  пройшли засідання виконавчих комітетів і були скликані сесії, і це все дійство мало відбутись до 12:30, бо саме в цей момент саме звернення вже було розміщене на сайті. Погодьтесь, задача – нереальна.

І все так складно поки виходе в організаторів сільських об’єднань, крім одного. Ніхто не думає про людей, які у цих селах живуть, ніхто їх не слухає, не співчуває, не аргументує…

Prodereban читає Світловодськ, село Подорожнє, ці люди вже пройшли об’єднання, і звертаючись до мешканців Войнівки, кажуть не бути жертвами «добровільного» знищення.

Навіть боюсь припустити, що буде в селі, коли люди таки дослухаються.

Далі буде…

*Журналістський пул – це група журналістів від різних друкованих видань, інформаційних телерадіоканалів послуги яких наперед оплачені, щоб в ефір вийшла тільки «потрібна інформація». Працюють такі журналісти найчастіше на конкретного політичного діяча.

20229294_1424474404266268_3470163724125158939_n

20246113_1424474710932904_7965455590971341005_n

Вам може сподобатися...